استاندار:مازندران با برنامه‌های متنوع به استقبال مسافران نوروزی می‌رود


استاندار مازندران گفت: با توجه به شرایط ویژه عید نوروز امسال که با ماه مبارک رمضان همنشینی دارد، مازندران با برنامه های متنوع فرهنگی و خدماتی به استقبال مسافران نوروزی خواهد رفت.
سید محمود حسینی پور در جمع شهردارن مازندران در محمود آباد بیان داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، این خطه از شمال آماده پذیرایی از مسافران نوروزی از سراسر کشور است.
وی اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و همزمانی آن با عید نوروز، ستاد تنظیم بازار استان به صورت منظم برای تامین کالاهای اساسی تشکیل می شود.
استاندار مازندران با بیان اینکه که همه اقلام مورد نیاز عید نوروز در مازندران فراهم شد، خاطرنشان ساخت: تقاضای ما از کسبه ها آن است که با هماهنگی اتحادیه ها بدون دخالت دستگاه های نظارتی تامین کالاهای اساسی مردم را بدون وقفه تامین کنند.
حسینی پور خطاب به شهرداران این استان بیان داشت: فضای محیطی شهرهای مازندران در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان باید متفاوت تر از سالهای گذشته باشد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از ایرنا، وی با بیان این نکته که همه شهرداران مازندران باید زیبا سازی و نظافت شهری را در ایام نوروز با دقت انجام دهند، ادامه داد: نوروز امسال باید متفاوت تر از سال های گذشته باشد و نقش شهرداران در این زمینه بسیار برجسته است.
حسینی پور تصریح کرد: مازندران سالانه میزبان نزدیک به ۴۰ میلیون مسافر و گردشگر است و زیر ساخت های این استان باید در تراز این حجم از مسافر و گردشگر باشد.

1402/12/14

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :