قول مدیرکل آموزش و پرورش مازندران برای تکمیل سریع‌تر ۲ مدرسه نیمه کاره آمل


مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، نسبت به تکمیل هرچه سریع‌تر دو مدرسه نیمه کاره در شهرستان آمل قول داد.
حسین کمالی درحاشیه همایش مدیران مدارس شهرستان آمل گفت، مدرسه ابتدایی روستای رزکه و مدرسه روستای اوجی آباد دو طرح آموزشی نیمه کاره در شهرستان آمل است که روند ساخت آنها در حال انجام است و با تامین اعتبار امیدواریم تا پایان امسال یا حداقل سال آینده بهره برداری شود.
وی افزود: امسال سه مدرسه در شهرستان آمل از جمله ” ابن سینا، صفایی ” بعد از گذشت بیش از ۱۵ سال نیمه کاره بودن با تامین اعتبارهای به موقع دولتی و نیمه کاره بودن تکمیل و بهره برداری شد.
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، با اشاره به اینکه در یکسال گذشته حدود ۲۷ واحد نیمه تمام آموزشی در سطح شهرهای مازندران تکمیل وبهره برداری شده است، گفت: متاسفانه در چند سال گذشته آموزش و پرورش مازندران در بهسازی، نوسازی و تکمیل مدارس مورد بی‌مهری قرار گرفته است.
کمالی ادامه داد: هر چند دولت در دو سال گذشته بخشی از کمبودهای آموزشی استان را برطرف کرده است، اما نارسایی‌ها در تکمیل زیرساخت های مناسب و استاندارد آموزشی در مازندران کم است.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، وی با تاکید براینکه در حوزه فضاهای آموزشی مازندران در مجموع نیازمند توجه بیشتر اعتبارهای ملی هست، اضافه کرد: این کمبودها متاسفانه در همه شهرهای استان وجود دارد و انتظار هست که خیرین هم در این خصوص توجه ویژه ای به ساخت، بهسازی و نوسازی مدارس استان داشته باشند.

1402/9/16

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :