نرم افزار سنگر دل ها همزمان با حماسه اسلامی 6 بهمن آمل رونمایی شد


اپلیکیشن نرم افزاری “سنگر دل‌ها” همزمان با حماسه اسلامی ۶ بهمن با حضور آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، سید محمود حسینی پور استاندار مازندران، مسؤولان استانی، شهری و خانواده شهدا در مصلای میربزرگ رونمایی شد.
در این نرم افزار اطلاعات جامع و کامل از حماسه اسلامی ششم بهمن از نخستین تحرکات تا شب حادثه، مشخصات کامل شهدا، دادگاه کمونیست‌ها و آخرین اقدامات در مورد جنگلی‌ها و سر به داران گرد هم آمده است.
امام جمعه آمل در آئین چهل و دومین سالگرد حماسه اسلامی ششم بهمن سال ۱۳۶۰ در مصلای میربزرگ، اظهار کرد: تاریخ تشییع در ایران اسلامی و حکومت اسلامی مربوط به سال ۲۵۰ هجری است.
حجت‌الاسلام ابراهیم یعقوبیان افزود: شهرستان آمل تاریخ بسیار عمیق و بزرگی دارد، این شهرستان سه مقطع سیاسی و سه مقطع علمی داشته که باید با بررسی لازم تبیین شود.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، وی با بیان اینکه استاد یک هزار مجتهد مسلم در دنیا اهل دیار آمل است، تصریح کرد: ۲۰۰ سال است که عالَم شیعه مسئله حلال و حرام را مدیون عالِم و اندیشمند این دیار بوده زیرا آمل چشمه جوشان و خروشان علم، معرفت و اندیشه است.
امام جمعه آمل با اعلام اینکه حماسه اسلامی ششم بهمن رویداد بسیار مهم و اثرگذار در نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است که بساط کمونیست‌ها برای همیشه در هم پیچید، خاطرنشان کرد: برای این شهرستان در هیچ دوره‌ای از تاریخ را سراغ نداریم که خالی از مراجع تقلید، عالمان، فرهیختگان و اندیشمندان تراز اول باشد.

1402/11/7

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :