جاده هراز تا اطلاع بعدی مسدود شد

جاده هراز بدلیل کولاک برف و نداشتن ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.
مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: تردد در جاده هراز مسیر رفت و برگشت بدلیل کولاک برف و نداشتن ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.
تردد در محور‌های چالوس، سوادکوه، آزادراه تهران – شمال رفت و برگشت عادی و روان است. ضمنا محور‌های چالوس، هراز و سوادکوه و آزادراه تهران – شمال برفی و بارانی است.
رانندگان برای سفر به مناطق کوهستانی و برف گیر بخصوص چالوس، هراز و سوادکوه، پوشاک گرم و زنجیر چرخ همراه داشته باشند و از پر بودن باک سوخت اطمینان حاصل کنند و هنگام رانندگی داشتن سرعت مطمئنه، توجه کافی به جلو و رعایت فاصله طولی را مدنظر قرار دهند.
مسافران و رانندگان می‌توانند برای آگاهی از آخرین وضعیت راهها، انسداد‌ها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.۱۴۱.ir مراجعه کنند و یا با تلفن گویای ۱۴۱ تماس بگیرند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مازندران، مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که از طریق سه محور چالوس، هراز و سوادکوه به پایتخت، جاده کیاسر به استان سمنان، رامسر به استان گیلان و گلوگاه به استان گلستان متصل می‌شود.

1402/12/6

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :