سرپرست فرمانده انتظامي شهرستان آمل:کشف10 هزار عدد قرص و دارو غيرمجاز در “آمل”


سرپرست فرمانده انتظامي شهرستان آمل از کشف 10 هزارعدد قرص و داروی غيرمجاز به ارزش يش از4 ميليارد ريال در آمل خبر داد.
سرهنگ “حسين کيانمهر” درباره جزئيات اين خبر، گفت: به منظور مقابله با قاچاق و جلوگيري از عرضه کالاهاي غيرمجاز سلامت محور، ماموران انتظامي کلانتري 12شهرستان آمل با انجام اقدامات اطلاعاتي از فعاليت يک نفر در رابطه با نگهداري و فروش دارو و قرص هاي غير مجاز در اين شهرستان با خبر شدند.
وی، افزود: ماموران با بررسي هاي همه جانبه موفق به شناسايي انبار و محل نگهداري دارو و کالاهاي غيرمجاز توسط متهم شدند.
سرپرست فرمانده انتظامي شهرستان آمل ، تصريح کرد: ماموران پس از هماهنگي با مرجع قضائي شهرستان آمل در بازديد از انبار و منزل متعلق به متهم در مجموع 10 هزار عدد از انواع قرص و دارو هاي غير مجاز کشف کردند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز، سرهنگ کيانمهر ،ارزش داروهاي قاچاق کشف شده را برابر نظر کارشناسان بيش از 4 ميليارد ريال عنوان کرد و بيان داشت: داروها و ساير کالاهاي خارجي که خارج از مقررات قانوني به داخل کشور قاچاق مي شوند، معمولا از سلامت کافي برخوردار نبوده و قطعا تهديدي جدي براي سلامت افراد جامعه را در پي خواهند داشت.
وي در خاتمه به افرادي که با سلامت جامعه در ارتباط هستند، توصيه کرد: ضمن خودداري از مصرف و عرضه کالاهاي خارجي خصوصا کالاهاي سلامت محور در صورت شناسايي سودجويان و قاچاقچيان کالا، مراتب را به مرکز فوريت هاي پليسي 110 و يا ساير مراجع انتظامي و قضائي اعلام دارند.

1402/10/28

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :