فرشته های زمینی در جشن روزه اولی های آمل

‌جشن بزرگ روزه اولی های آمل با حضور حدود ۸۰۰ دانش آموز دختر به همت اداره آموزش وپرورش و سپاه ناحیه این شهرستان درحسینیه ثارالله سپاه آمل برگزار و فرشته‌های روزه اولی، این روز را کنار هم خاطره سازی کردند.
دانش آموزان آملی دراین جشن، با هم خوانی ” سلام فرمانده” و همراهی با گروه سرود، نسبت به مقام امام زمان(عج) در ماه میهمان وبندگی خدا وتعجیل درفرجش دعا کردند.
مدیرآموزش وپرورش شهرستان آمل درحاشیه جشن دختران دانش آموز روزه اولی با اشاره به برگزاری جشن ۸۰۰ دانش آموز روزه اولی‌ پسر روز بعد این آیین، هدف از برگزاری این جشن را آشنایی با فرهنگ و معرفت روزه داری و تشویق و انس هرچه بیشتر به روزه داری، تبیین جایگاه والای ماه مبارک رمضان و تأثیر اعمال ارزشمند آن در سعادت انسان، در فضایی شاد و خاطره انگیز عنوان کرد.
حجت الاسلام محمدعلی ابراهیم زاده افزود: ماه مبارک رمضان یکی از فرصت‌های ناب و ظرفیت بزرگ برای اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی ویژه نوجوان است که در میان فعالیت‌های متعدد در این حوزه برای نوجوانان و اجرای برنامه‌هایی برای روزه اولی‌ها بهترین فرصت برای تحکیم مبانی دینی و اعتقادی آنان است.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مازندران، وی با بیان اینکه برگزاری این برنامه ها در راستای سند تحول بنیادین آموزش وپرورش درمسیر فعالیت های پرورشی است، یادآورشد: اجرای چنین برنامه‌های موجب شکل گیری خاطره‌ای به یاد ماندنی در ذهن این نوجوانان می‌شود و زمینه اشاعه فرهنگ دینی را فراهم می‌کند.

1403/1/21

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :