امام جمعه آمل:کشتارگاه سنتی آمل باید به کشتارگاه صنعتی تبدیل شود


امام جمعه آمل گفت: باید امیدآفرینی و اعتمادبخشی به مردم در دهه فجر با معرفی دستاوردهای انقلاب ایجاد شود.
حجت الاسلام ابراهیم یعقوبیان با اعلام اینکه باید دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامی به مردم اطلاع رسانی و رسانه ای شود، گفت: باید امیدآفرینی و اعتمادبخشی به مردم با معرفی دستاوردهای انقلاب ایجاد شود.
امام جمعه آمل با اشاره به احیا و بازگشت ۲۱۴ واحد تولیدی و صنعتی راکد در دولت سیزدهم، خاطرنشان کرد: مبلغ ۲۹۰ میلیون دلار قرارداد در این مدت با کشور روسیه امضا شده و اوایل سال آینده هیأت مدیره منطقه آزاد مازندران شکل می گیرد که لازم است مسؤولان متوجه پیوست فرهنگی آن باشند.
یعقوبیان با اعلام تعطیلی کشتارگاه سنتی این شهرستان که در آن کارگران و افراد زیادی مشغول درآمد و کسب روزی حلال بودند، متذکر شد: باید کشتارگاه سنتی این شهرستان به کشتارگاه صنعتی تبدیل شود البته با توجه ویژه استاندار مازندران هم اکنون کشتارگاه بازگشایی شد.
وی با اشاره به مشکلات کشاورزان و انباشت برنج در انبارها، گفت: کشاورزان زیادی در دفتر امام جمعه جلسه داشتند و برخی آنها اعلما کردند که برنج داریم ولی آبرو نداریم.
یعقوبیان با اشاره به تنظیم طومار اعتراضی روستاییان و دهیاران از انباشت برنج و عدم فروش آن که به وزارت جهاد کشاورزی ارسال شد، بیان کرد: مسؤولان کشور قول دادند با تشکیل کارگروه و برگزاری جلسات متعدد مشکلات را رفع کنند همچنین استاندار مازندران اعلام کرد که مبلغ ۴ هزار میلیارد تومان برای خرید برنج کشاورزان در نظر گرفته شد و با ریل گذاری لازم ریشه مشکلات کشاورزی از بین رود.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، وی با بیان اینکه در کشورمان خطا و مشکلات وجود دارد که باید با تلاش شبانه روزی و همدلی مرتفع شود، خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم برای رفع مشکلات مردم شبانه روز ندارد البته طی ۱۰ سال گذشته اعلام می کردند که کشور پیشرفت و گام اقتصادی ندارد ولی در دولت سیزدهم شاهد تلاش و رشد اقتصادی و صنعتی هستیم.

1402/11/14

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :