امام جمعه امامزاده عبدالله آمل:طوفان الاقصی همه نقشه‌های رژیم صهیونیستی را نقش بر آب کرد


امام جمعه امامزاده عبدالله آمل با اشاره به اینکه اسرائیل قصد داشت سالم سازی روابط با کشورها را در دستور کار قرار دهد اما با طوفان الاقصی همه این نقشه‌ها نقش برآب شد، تصریح کرد: اسرائیل در حال نابودی است و هیچ جایگاهی در جهان ندارد همه کشورها به خوی وحشیگری وی پی برده و نقاب از چهره وی برداشته شد.
حجت الاسلام حسین حسین زاده برسمنانی اظهار داشت: حرکت رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران خلاف قوانین دیپلماتیک و قوانین بین المللی است زیرا کنسولگری در هر کشوری مورد احترام سازمان بین المللی است و چنین اقدامی از سوی هر کشوری علیه کشور دیگر انجام شود غلط استراتژیکی بوده و باید از سوی سازمان بین المللی و سازمان حقوق بشر مورد بازخواست قرار گیرد.
وی افزود: گرچه صهیونیست در این حرکت اخیر خود از سوی آمریکا و برخی کشورها پشتیبانی و حمایت شد اما این جنایت توسط این رژیم جعلی جنایتکار برای ضربه زدن به ایران انجام شد.
امام جمعه امامزاده عبدالله آمل به اهمیت روز قدس امسال نسبت به سال‌های قبل اشاره و تصریح کرد: با توجه به اغتشاشی که در کشور توسط افرادی ناآگاه که دستمایه بازی رژیم غاصب و دشمنان خارجی و داخلی و برخی سلبریتی‌ها داخلی شدند امروزه چشم جهان به روز قدس دوخته شده است که برآورد کنند آیا این اغتشاش‌ها تاثیری در ملت داشته و توانسته مردم را از نظام جمهوری دور کند؟
امام جمعه امامزاده عبدالله آمل با اشاره به اینکه دشمن فکر ضربه زدن به کشور را از سر خارج کند زیرا جز شکست و نتیجه عکس برایش ندارد، افزود: این ملت همان ملتی هستند که در هشت سال دفاع مقدس از آرمان‌های انقلاب دفاع کردند و دشمن را به زانو در آوردند.
وی از تبلیغات وسیع دشمن در روز طبیعت و ۱۳ بدر علیه کشور خبر داد و گفت: روز طبیعت امسال که مصادف با شهادت سرور مومنین جهان بود دشمن سعی کرد به جهانیان بفهماند که نظام مردم را در خانه ها حبس کرده و اجازه حضور در طبیعت در این جشن تاریخی نمی‌دهد اما دیدیم این مردم فهیم نه تنها در طبیعت حضور یافتند بلکه هیچ عمل غیر عرفی و دینی که مقدسات دین را زیر سوال برده و به این روز عزیز بی حرمتی شود انجام ندادند و بار دیگر توطئه دشمنان نقش بر آب شد.
امام جمعه امامزاده عبدالله آمل با اشاره به پیش‌بینی زودهنگام مقام رهبری مبنی بر محو اسرائیل از نقشه جهانی طی ۲۵ سال آینده خاطرنشان کرد: اقدامات اخیر اسرائیل روند نابودی وی را تسریع کرده است.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، وی با اشاره به شعار سال گفت: در سال جهش تولید با مشارکت مردم انتظار داریم با ایجاد تعامل بین مسئولان و مردم شاهد ارتقاء تولید با بکارگیری از توان داخلی برای دستیابی به خودکفایی اقتصادی در کشور باشیم تا به اهداف عالی گام دوم انقلاب و برنامه هقتم توسعه دست یابیم.

1403/1/18

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :