رییس حمل ونقل جاده‌ای بخش کوهستانی لاریجان شهرستان آمل:برف بیش از۳۰ روستای بخش لاریجان آمل را سفیدپوش کرد


رییس حمل ونقل جاده‌ای بخش کوهستانی لاریجان شهرستان آمل گفت: بارش برف روزشنبه ۱۶ دی ماه تاکنون بیش از ۳۰ روستای بالادست بخش لاریجان شهرستان آمل را سفیدپوش کرد.
کوروش روشن اظهار کرد: بارش برف زمستانی، پیش از ظهر شنبه در مسیراصلی جاده هراز و روستاهای بالادست بخش کوهستانی لاریجان شروع شده و تا عصرشنبه ادامه داشت.
وی اضافه کرد: در حال حاضر، از شدت بارش برف در ارتفاعات و پایین دست بخش لاریجان کاهش یافت و اما با گزارش‌های دریافتی در بیش از ۳۰ روستای این بخش تا حدود ۷ سانت برف بر سطح زمین نشست.
رییس حمل ونقل جاده‌ای لاریجان آمل با بیان اینکه در حال حاضر ۴ اکیپ راهداری نیز در مسیراصلی جاده هراز از بامداد شنبه تاکنون بازدید دوره‌ای دارند و مشغول نمک‌پاشی سطح جاده هستند، تصریح کرد: با وجود بارش برف و لغزنده بودن سطح جاده هراز، تردد به صورت عادی و روان دراین جاده در جریان است.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، روشن اضافه کرد: مسیر روستایی بخش لاریجان هم تاکنون باز هست و گزارشی از بسته بودن مسیرهای روستایی مبنی بربارش برف تاکنون گزارش نشده است.
وی ادامه داد: با این حال راهداران این اداره درحالت آماده باش کامل هستند و در صورت نیاز به تیم‌های امدادی، برای بازگشایی مسیرها اعزام خواهند شد.

1402/10/17

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :