استاندار مازندران:توانمندسازی اقتصادی ۵۰۰ روستای مازندران آغاز شد


استاندار مازندران از آغاز طرح توانمندسازی اقتصادی ۵۰۰ روستا در استان خبر داد.
سید محمود حسینی پور با بیان اینکه مازندران به کارگاه سازندگی تبدیل شده است، از آغاز طرح توانمندسازی اقتصادی در ۵۰۰ روستای استان خبر داد و گفت: بازگرداندن اقتصاد به مردم سیاست دولت به شمار می‌رود.
وی با اشاره به دو راهبرد ترسیم شده از سوی مقام معظم رهبری و احیای ظرفیت روستاها گفت: سه هزار و ۶۰۰ روستا در استان وجود دارد و در گام اول طرح توانمندسازی ۵۰۰ روستا اجرا می‌شود و امیدواریم با سرمایه گذاری بخش خصوصی بتوانیم روستاهای استان را احیا کنیم.
استاندار مازندران با اظهار این که همه روستاها می‌توانند مقصد گردشگری شوند، به سفر هیأت بلندمرتبه اقتصادی قزاقستان به استان اشاره کرد و گفت: این هیأت از دستاوردهای فعالان اقتصادی متحیر شدند.
حسینی پور با اشاره بر تأکیدات رهبر انقلاب اسلامی پیرامون احیا اقتصاد روستا، گفت: طرح توانمندسازی اقتصاد ۵۰۰ روستا در استان آغاز شده است.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی با اشاره به پیشرفت‌های راهبردی و زیرساختی ایران و مقاومت مردم در مقابل تحریم‌ها و استکبار جهانی، گفت: تمام تلاش دشمنان ایران اسلامی این است که تصویری جعلی و وارونه از پیشرفت‌های ایران نشان بدهند و نقاط قوت را سانسور کنند.

1402/11/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :