استاندار مازندران:مازندران نیازمند نمایشگاه دایمی صنایع است


استاندار مازندران با اشاره به شکل گیری ظرفیت منطقه آزاد و توان صادراتی صنایع این استان خواستار راه اندازی نمایشگاه دایمی صنایع در مازندران شد و گفت: صنایع مازندران می توانند بازار منطقه را فتح کنند. ‎
سیدمحمود حسینی پور افزود: هر چند مازندران دارای صنایع بزرگ نیست اما صنایع کوچکی که در این استان فعال هستند در کشور اثر گذارند.
وی اظهار داشت: با توجه به ظرفیت صادراتی مازندران به کشورهای شمالی خزر، صنایع این استان می توانند بازار منطقه را از آن خود کنند.
استاندار مازندران با بیان این مطلب که در حال حاضر؛ صنایع مازندران صادرات هم دارند، بیان داشت: به‌روزرسانی علم تجاری و بازرگانی در این استان باید در دستور کار قرار گیرد.
حسینی پور ادامه داد: برخی از تولیدکنندگان استان از بخش بازرگانی جلوتر هستند و اتاق بازرگانی در بخش تجاری باید تقویت شود.
وی با بیان این مطلب که، در این استان نخبگان فراوانی حضور دارند، ادامه داد: از این ظرفیت برجسته باید در تولید محصولات کیفی و صادرات محور بهره مند شویم.
استاندار مازندران افزود: صنایع مازندران همانند بخش های تولیدی دیگر این ظرفیت را دارد تا بازارهای جهانی و منطقه را از آن خود کند.
حسینی پور، خاطرنشان ساخت: برپایی نمایشگاه های مختلف، معرفی توانمندی های این استان است که می تواند بازار رقابتی در داخل ایجاد کند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، وی، تصریح کرد: بهره مندی از ظرفیت علوم جدید از جمله فناوری های دانش بنیان برای صنایع و واحدهای تولیدی بسیار گره گشا خواهد بود و باید واحدها تولیدی ما در این مسیر حرکت کنند.

1402/11/18

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :