سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران:۳۵۰۰ پروژه نیمه کاره در مازندران وجود دارد


سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران از وجود سه هزار و ۵۰۰ پروژه نیمه کاره در استان خبر داد و گفت: تکمیل این طرح ها از سیاست های دولت است.
احمد توکلی با بیان اینکه بررسی شهرستانی طرح‌های عمرانی از سیاست‌های حوزه معاونت عمرانی استانداری است، اظهار کرد: حُسن ورود به نیازمندی‌های عمرانی به صورت شهرستانی، آشنایی از نزدیک با مشکلات مناطق و شهرستان‌ها است و به رفع آنها کمک خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از نیازمندی هر شهرستان استان با دیگر شهرستان‌ها متفاوت است، افزود: پس از شناسایی نیاز و مشکلات عمرانی مناطق و شهرستان‌ها، به صورت استانی بررسی و برای رفع و یا اجرا اقدام خواهد شد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران برای دیدار منطقه‌ای با مدیران شهرستان‌های استان اعلام آمادگی و تصریح کرد: در سفر به شهرستان‌ها بنا داریم ضمن بازدید از طرح‌های عمرانی، نیازمندی و مشکلات منطقه را نیز در نشست با مسئولین شهرستان بررسی کنیم.
توکلی از بررسی ۳ هزار و ۵۰۰ طرح نیمه کاره عمرانی مازندران خبر داد و یادآورشد: این حجم از طرح‌های عمرانی نیمه کاره با ورود مجموعه مدیریت استان به ویژه مدیران و مقامات شهرستانی امکانپذیر است و اتمام طرح‌های نیمه کار از سیاست‌های عمرانی دولت سیزدهم است.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی با بیان اینکه با آغاز به کار دولت سیزدهم ارتباط بین مدیران فرا دست و پایین دست بسیار نزدیک شده است، خاطرنشان کرد: ارتباط و تعامل کاری بین مدیران استانی و شهرستانی مورد تاکید دکتر سید محمود حسینی‌پور استاندار مازندران است و مجموعه مدیریت حوزه معاونت عمرانی استانداری نیز از آمادگی کامل برای تعامل برخوردار است.

1402/11/18

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :