در سومین روز از دهه فجر و با حضور مسئولین محمودآباد و استانی:هنرستان دخترانه مرحوم حاج حیدر حیدرزاده (لامیزده) کلنگ زنی شد

به گزارش خبرنگار صبح آمل در این مراسم که روز شنبه ۱۴ بهمن در سومین روز از دهه فجر برگزار شد کلنگ زنی ساخت هنرستان ۹ کلاسه با حضور کلیه مسئولین شهری محمودآباد و مدیر کل مدرسه‌سازی استان و حاج آقا بیک مهدوی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان انجام شد.
حاج عطاالله حیدرزاده خیر نامی محمود آباد و آمل. فرزند مرحوم حاج حیدر حیدرزاده که 50 سال پیش بنای این مدرسه را در لامیزده محمودآباد گذاشته بود در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: راه مرحوم پدر در امور خیریه به ویژه مدرسه سازی ادامه دارد و با توجه به نیاز کشور و به ویژه منطقه لامیزده که بیش از 20 روستا را پوشش می دهد به قدرت بالاتر در علم و دانش که زیربنا آن همین مدارس هستند کلنگ ساخت هنرستان 9 کلاسه با مشارکت اداره کل مدرسه سازی استان مازندران به زمین زده شد.
وی افزود: انشاالله این هنرستان با ۹ کلاس و کتابخانه و آزمایشگاه به صورت مدرسه هوشمند و پیشرفته احداث خواهد شد.
علی علیزاده رئیس آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد نیز در سخنانی گفت: ۲۱ رشته هنرستان نیاز محمودآباد است که آموزش مهارت در منطقه نیاز و ضروری است که احداث این هنرستان کمک بزرگ و رفع کننده این نیاز است که با مشارکت ۵۰ درصدی اداره کل مدرسه سازی استان احداث خواهد شد.
مهدی استادیان مدیر کل مدرسه سازی استان مازندران نیز گفت رضایت خدا و رضایت مردم وقتی در کار باشد مشکلات نیز مرتفع می گردد و با کمک مسئولین مربوطه از خیرین در این مهم حمایت می کنیم و کنار خیرین خواهیم بود.
حاج آقا جباری امام جمعه محمودآباد نیز در سخنانی گذشت از مال در امور خیریه را امری مهم و مقدس دانست و گفت: وقتی کسی حاصل دسترنج و اندوخته سرمایه خود را در جهت کار خیر خرج می‌کند کار سختی است اما به درجه ای و رتبه‌ای رسیده است که از مال خود برای رضایت خدا و رضایت هم نوع می‌گذرد و این رتبه و درجه ای والا و مقدس است .

1402/11/14

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :