رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران:جذب ۷۳ درصد اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور در مازندران


رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: تاکنون ۷۳ درصد از اعتبارات عمومی مصوبات سفر رئیس جمهور به این استان جذب شد. ‎
فرج الله فتح الله پور اظهار کرد: میزان اعتبارات جذب شده مازندران از اعتبارات عمومی مصوبات سفر رئیس جمهور به این استان تاکنون ۷۳ درصد براورد شده است.
وی افزود: روند تخصیص اعتبارات عمومی مصوبات سفر رئیس جمهور به این استان تاکنون رضایت بخش بوده است و با تخصیص به موقع اعتبارات مصوب سفر می توان بسیاری از طرح های مهم و زیرساختی استان همانند بخش آب، حمل و نقل و فاضلاب را به سرانجام رسانده و به بهره برداری می رسند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اعلام اینکه اعتبارات لازم برای حوزه های مهم و توسعه ای استان نقش پیشران و پشتیبان داشته و در تحقق رشد اقتصادی مازندران بسیار اثرگذار هستند، تصریح کرد: برای دستیابی به رشد اقتصادی هشت درصدی در مازندران هدفگذاری مطلوب انجام شده است هرچند لازمه تحقق این مهم استفاده و بهره گیری مطلوب از ظرفیت های موجود، افزایش بهره وری، جلب و جذب بیشتر سرمایه گذاران بخش خصوصی خواهد بود.
فتح الله پور متذکر شد: تهیه و تدوین برنامه عملیاتی رشد اقتصادی ۸ درصدی مازندران انجام شده و ابلاغ آن به دستگاه های اجرایی مازندران صورت گرفت.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، وی با بیان اینکه برای دستیابی به رشد اقتصادی ۸ درصدی میزان یک هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال منابع سرمایه گذاری پیش بینی شد، بیان کرد: بخشی از اعتبار از محل بودجه عمومی و بخش های مختلف همانند سرمایه گذاری بخش خصوصی، پرداخت تسهیلات بانکی از محل صندوق توسعه ملی و منابع شهرداری ها تأمین می شود.

1402/11/10

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :