سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران اعلام کرد؛قطع گاز ۵۵۰۰ ویلای خالی و ۱۶۰ اداره بدمصرف در مازندران


سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران از قطع گاز پنج هزار و ۵۰۰ ویلای خالی و ۱۶۰ اداره بدمصرف در استان خبر داد.
احمد توکلی در جلسه مدیریت بحران مازندران با بیان اینکه هرساله با آغاز فصل سرد سال، دستگاه‌های امدادی و خدماتی در آماده باش کامل قرار می‌گیرند، اظهار کرد: این دستگاه‌ها نیز برای پوشش بحران‌های احتمالی در آماده باش کامل به سر می‌برند تا در صورت بروز حوادث زمستانی به هم میهنان خدمات ارائه کنند.
وی با اشاره به اینکه عوامل راهداری در تمامی راه‌های استان به ویژه گردنه‌ها و مناطق برف گیر حضور مستمر دارند و ادوات و نفرات در آماده باش هستند، افزود: علاوه بر فعال بودن راه‌دارخانه ها در جاده‌های استان، پایگاه‌های هلال احمر نیز با حضور نیروهای امدادی فعال هستند و در روزهای برفی اخیر خدمات خوبی به مسافران و رانندگان داده شد.
سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران پیرو مطالبه استاندار مازندران مبنی بر ساماندهی سرویس بهداشتی و نمازخانه‌های پمپ‌بنزین و مراکز خدمات رفاهی بین راهی، یادآورشد: حسب دستور استاندار ساماندهی این بخش برای استفاده مسافران و گردشگران ساماندهی خواهد شد و همه دستگاه‌های متولی مکلف به پیگیری هستند.
توکلی با بیان اینکه با وجود قرار داشتن در فصل سرد سال، تاکنون مشکل قطع و حتی افت فشار گاز نداشتیم، اظهار کرد: مجموعه استان در آمادگی کامل به سر می‌برد و برای سرمای احتمالی بهمن امسال نیز پیش بینی‌های لازم انجام شده است.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی با اشاره به اینکه ۲۱ هزار ویلا تاکنون در استان پایش شد که حدود ۵ هزار و ۵۰۰ ویلا بدون سکونت در حال مصرف بودند، گاز آنها قطع شد، گفت: در بخش اداری نیز گاز ۱۶۰ اداره بد مصرف مازندران قطع شد.

1402/10/24

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :