استاندار مازندران:شورای بانک های استان، برای جذب سرمایه برنامه ویژه داشته باشند


استاندار مازندران، با بیان اینکه از شورای بانک های استان انتظار می رود، برای رفع مشکلات فراروی این خطه راهکار اصولی ارایه دهند، افزود: شورای بانک های استان باید برای جذب سرمایه برنامه ویژه داشته باشد، چرا که بانک ها در ایجاد زیرساخت‌های لازم توسعه، نقش تاثیرگذاری دارند. ‎
سیدمحمود حسینی پور، جذب سرمایه را از جمله مولفه‌های مهم و تاثیرگذار در توسعه بیش از پیش این استان دانست و گفت: مدیران شبکه بانکی در تحقق این مهم نقش بی بدیلی دارند.
وی، با بیان اینکه از شورای بانک های استان توقع است، برای رفع مشکلات فراروی این خطه راهکار اصولی ارایه دهند، افزود: شورای بانک های استان باید برای جذب سرمایه برنامه ویژه داشته باشند، چرا که بانک ها در ایجاد زیرساخت‌های لازم توسعه نقش تاثیرگذاری دارند.
استاندار مازندران با اشاره به وجود ظرفیت های فراوان در مازندران، اظهار داشت: تهیه و تدوین راهکارهای جذب سرمایه در استان لازم و ضروری است و مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین شبکه بانکی باید برای تحقق این مهم اقدام کنند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، حسینی پور با بیان اینکه شبکه بانکی می تواند، در راهبردهای کلان اقتصادی در استان تاثیرگذار باشد، اظهار کرد: مشارکت بانک های عامل در شناسایی ظرفیت های جذب سرمایه، علاوه بر فراهم کردن زمینه لازم برای توسعه بیش از پیش مازندران، در بهبود وضعیت اشتغال و همچنین شکوفایی اقتصاد استان نیز اثرگذار است.
نماینده عالی دولت در مازندران، سیاست کلان اقتصادی دولت را توجه به تولید و رفع مشکلات و موانع دانست و گفت: برای تحقق این مهم باید کمک کنیم تا با پرداخت تسهیلات در این مسیر گام برداریم و نقش شبکه بانکی در این زمینه بسیار مهم و حیاتی است.

1402/10/17

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :