تقاضای عمرانی شهروندان به جای مرکز مازندران در شهرستانها بررسی و پاسخ داده شود

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران, گفت: خواسته‌های شهروندان استان در بخش عمرانی، در شهرستان‌ها بررسی و پاسخ داده شود تا ارباب رجوع مجبور به حضور در استان نباشند. ‎
احمد توکلی با بیان اینکه عمده مطالبات شهروندان در مراجعه به حوزه معاونت عمرانی، در بخش زیر ساختی و مجوزات است، اظهار کرد: سه‌شنبه های هر هفته شاهد مراجعه بخش زیادی از شهروندان سراسر استان برای رفع مشکل دریافت مجوز و یا امتیازات حوزه عمرانی هستند.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از موضوعات مطرح شده در مراجعه شهروندان، قابل حل در شهرستان هاست، افزود: انتظار می‌رود تا مدیران ادارات شهرستانها در بررسی خواسته شهروندان دقت بیشتری داشته باشند تا هم استانی ها نیاز سفر به استان را نداشته باشند.
سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران، پاسخگویی به مطالبات شهروندان از سمت مدیران را حق قانونی آنها و از منویات دولت سیزدهم دانست و یادآورشد: استاندار مازندران نیز در جلسات متعدد تاکید بر پاسخگویی و رفع مشکلات مردم دارند.
توکلی با بیان اینکه برخی از شهرستانهای استان مازندران به دلیل فاصله طولانی با مرکز، موجب زحمت شهروندان برای حضور در مرکز استان می‌شود، تصریح کرد: درصورت رفع مشکلات شهروندان در شهرستان‌ها، بخش عمده سفر به ساری کم خواهد شد که در وقت و هزینه‌ها نیز صرفه جویی می‌شود.

به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، وی با اشاره به اینکه در دفتر معاونت عمرانی استانداری مازندران به روی همه شهروندان باز و پاسخگوی همه هم استانی ها هستیم، خاطرنشان کرد: سعی بر آن است تا به همه تقاضاها در راستای دستورالعمل قانونی پاسخ داده شود.

1402/8/4

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :