اقتدار جمهوری اسلامی، مرهون جانفشانی شهداست

استاندار مازندران، گفت: ایران اسلامی به گفته کارشناسان ارشد جهانی، آینده درخشانی خواهد داشت و مسیر پیشرفت کشور به برکت خون شهدا همچنان ادامه دارد. ‎
سید محمود حسینی پور در یادواره شهدای بخش بلده اظهار داشت: جمهوری اسلامی بر اساس دین مبین اسلام آدرس های درستی برای مردم جهان دارد که حاضر است این آدرس را در اختیار آنان بگذارد.
وی با بیان اینکه امید شهدا، امید به مسیر انتظار است، افزود: ما ملت امام حسین (ع) هستیم و تاکنون در برابر ابرقدرتها و استکبار جهانی ایستاده ایم و امروز نیز امید، جلوه هایش را در این کشور نشان می دهد.
استاندار مازندران، خاطرنشان کرد: شهدا اقتدار جمهوری اسلامی را در دنیا و کشورهای منطقه بالا برده اند و دولت سیزدهم در ۲ سال گذشته با وجود سختی های فرارو با تبعیت از فرماندهی کل قوا، پرونده بین المللی هسته ای را مدیریت کرده که امروز آثارشان را می بینیم.
مقام عالی دولت در مازندران یادآور شد: اعتقاد به راه شهدا معجزه خواهد کرد و امروز ایران اسلامی به هیج کشوری بدهکار نیست این در حالی بود که دولت مردمی سیزدهم، خزانه را صفر تحویل گرفته بود.
حسینی پور اضافه کرد: آنچه که از شهدا باید بیاموزیم مسیری هست که آنان آموختند و آن امید به آینده است و شهدا در طول تاریخ به مردم امید دادند و جامعه را زنده نگه داشتند، حادثه کربلا خونی در رگ های انسان های آزاده جاری کرد که تا به امروز روند انسان سازی جامعه جهانی دارد تداوم می یابد و بسیار با قدرت دنبال می شود.

وی بیان داشت: شهید همیشه در گذر تاریخ و زمان زنده تر می شود و حادثه کربلا در واقع حادثه انسان ساز شد، حادثه ای که امروز جلوه های الهی آن بعد از هزار و ۳۰۰ سال روز به روز تابناک تر می شود .

1402/6/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود