اختصاص ۱۰ هزار تن قیر به بافت‌های ناکارآمد و فرسوده آمل

رئیس اداره راه و شهرسازی آمل، نور و محمودآباد خبر داد:
اختصاص ۱۰ هزار تن قیر به بافت‌های ناکارآمد و فرسوده آمل
رئیس اداره راه و شهرسازی آمل، نور و محمودآباد رئیس اداره راه و شهرسازی آمل، نور و محمودآباد از اختصاص ۱۰ هزار تن قیر به بافت‌های ناکارآمد و فرسوده شهرستان آمل خبر داد.
احمد کردانی در تشریح اقدامات و فعالیت های راه و شهرسازی آمل، نور و محمودآباد بیان داشت: در حوزه راه در سال گذشته در شهرستان آمل دو پروژه پل آلشرود و آبرو دو راهی اوجی آباد اجرا شد.
وی با اشاره به اهمیت بازآفرینی شهری از پیگیری پروژه های بازآفرینی شهری محلات هدف خبر داد و افزود: ۲۰ متقاضی برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند.
رئیس اداره راه و شهرسازی آمل، نور و محمودآباد از اختصاص ۱۰ هزار تن قیر به بافت‌های ناکارآمد و فرسوده شهرستان آمل خبر داد و گفت: به ۲۲ استعلام بانک مسکن برای دریافت تسهیلات بافت های فرسوده پاسخ داده شد.
کردانی با اشاره به ۷۰ مورد بازدید میدانی پرونده های کمیسیون ماده ۵ شهرداری ها، تصریح کرد: ۵۶ مورد بازدید تیم مهندسی از ساختمان ها در حوزه مقررات ملی ساختمان انجام شد.
وی به اقدامات در شهرهای محمودآباد و نور اشاره کرد و افزود: تعریض پل عبدالله آباد باند شمالی با اعتبار ۷.۵ میلیارد تومان، جابجایی نیوجرسی از آلشرود با اعتبار ۵۵ میلیون تومان و تکمیل پل انگتارود، آسفالت و نصب نیوجرسی با علائم ایمنی با اعتبار ۱۲.۵ میلیارد تومان در سال گذشته انجام شد.

به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (مازندران)، این مسئول از تشکیل ۱۵ پرونده حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خبر داد و گفت: طرح بازآفرینی شهر بلده بررسی شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی آمل، نور و محمودآباد با اشاره به پالایش و تشکیل پرونده دو هزار و ۸۰۰ نفر متقاضی نهضت ملی مسکن، اظهار داشت: ۵۶۵ تن قیر به محلات هدف به شهرداری های نور و محمودآباد اختصاص یافت.

1402/1/29

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :