گام پایانی مهرگان نور برای قهرمانی در لیگ دسته یک والیبال کشور


تیم والیبال مهرگان نور که هفته گذشته با صعود از مرحله نیمه‌نهایی و رسیدن به فینال لیگ دسته یک والیبال کشور مجوز حضور در لیگ برتر والیبال را کسب کرد، امروز برای کسب عنوان قهرمانی و تکمیل موفقیتش در این فصل به مصاف صنعتگران امید تهران می‌رود. آخرین مسابقه از رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال کشور بعدازظهر امروز از ساعت ۱۶ در خانه والیبال تهران آغاز می‌شود که ۲ تیم مهرگان نور از مازندران و صنعتگران امید از تهران برای تصاحب جام قهرمانی سی‌ودومین دوره لیگ دسته یک والیبال ایران مقابل هم قرار می‌گیرند.
مهرگان نور با سرمربیگری تقی ذکایی نتایج درخشانی را در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال کشور کسب کرد و امروز فرصت دارد تا آخرین قطعه پازل قهرمانی را با پیروزی مقابل تیم شگفتی‌ساز این فصل کامل کند.
مهرگان نور و صنعتگران امید با رسیدن به فینال رقابت‌ها سهمیه حضور در لیگ برتر را کسب کرده‌اند و از این نظر باید دیدار امروزشان را آخرین تقابل‌شان در لیگ دسته یک دانست. دیداری که دویست‌وهشتاد و سومین مسابقه این فصل از رقابت‌هاست و در صورت پیروزی مهرگان می‌تواند پس از سال‌ها شادی و نشاط ورزشی را به شهرستان نور برگرداند.
تیم مهرگان نور در مسیر رسیدن به فینال، دور مقدماتی را با ۲۱ برد و کسب ۶۰ امتیاز و صدرنشینی در گروه نخست مسابقات به پایان رساند. این تیم در مرحله یک‌چهارم نهایی حریف تیم عماستانی‌اش کود گلفام آمل شود و با پیروزی در ۲ مسابقه از سه مسابقه از سد تیم آمل گذشت تا در جمع چهار تیم برتر و مرحله نیمه‌نهایی قرار بگیرد.

تقی ذکایی و بازیکنانش در مرحله نیمه‌نهایی حریف مس سونگون شدند و توانستند در ۲ دیدار پیاپی حریف خود را شکست دهند و علاوه بر صعود به فینال، سهمیه حضور در لیگ برتر والیبال کشور را نیز کسب کنند. حالا امروز مهرگانی‌ها باید کار ناتمام خود را تمام کنند و یک جام قهرمانی دیگر به جام‌های کسب شده توسط والیبال مازندران اضافه کنند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از ایرنا، سی‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان ایران از روز جمعه -۳۱ شهریور- با حضور ۲۴ تیم در ۲ گروه مقدماتی آغاز شد و امروز -سه‌شنبه- با معرفی قهرمان به پایان می‌رسد.

1402/12/15

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :