سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری مازندران:باید به کتاب و کتابخوانی فراتر از حوزه ماموریتی کتابخانه‌ها نگریسته شود


سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری، گفت: امر کتاب و کتابخوانی را فراتر از حوزه ماموریتی کتابخانه‌ها ببینیم و باید توجه کنیم مسائل ما با کتاب در کجا حل می‌شود و به سراغ آن برویم. ‎
قاسم عزیز زاده گرجی، با تاکید بر لزوم توجه به آثار مولفان بومی، گفت: مولفان استان انتظار حمایت از سوی نهادهای فرهنگی و استانداری دارند که باید تامین و بخشی از اعتبارات در راستای این حمایت هزینه شود.
وی درباره راه‌اندازی کتابخانه‌های سیار در استان، گفت: اتوبوس‌های خارج از ناوگان که در اختیار شهرداری‌هاست و امکان تردد دارند بهتر است برای کتابخانه‌های سیار یا بوستان‌ها استفاده شوند.
این مسئول تصریح کرد: برخی شهرستان‌ها که اتوبوس‌های مازاد دارند نیز می‌توانند این ظرفیت را در اختیار مناطق محروم استان قرار دهند.
عزیززاده گرجی با تاکید بر لزوم توجه به آثار مولفان بومی، ادامه داد: مولفان استان انتظار حمایت از سوی نهادهای فرهنگی و استانداری را دارند که باید تامین و بخشی از اعتبارات در راستای این حمایت هزینه شود.
به گزارشپایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، وی با اشاره به ظرفیت غنی برخی روستاها برای تاسیس کتابخانه، خاطرنشان کرد: برخی روستاها منابع درآمدی خوبی دارند که به راحتی امکان ایجاد مجموعه‌های چند فرهنگی را فراهم می‌کند.

1403/1/18

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :