بهروز عیسی زاده کاندیدای دوازهمین دوره مجلس شورای اسلامی:معیشت مردم و حل مشکلات اقتصادی باید در راس اقدامات نمایندگان مجلس دوازدهم قرار بگیرد


وزیر جهاد کشاورزی اولین وزیری است که از فرصت «سوال» برای مطالبه برنجکاران و کشاورزان از او استفاده خواهم کرد
کاندیدای دوازهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آمل اصالتا اهل روستای رزکه بخش لیتکوه شهر آمل با نزدیک به 30 سال افتخار خدمتگذاری در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که 8 سال به عنوان فرمانده حوزه های مقاومت بخش دشت سر و دابودشت، شهر دابودشت و شهر بابکان و جانشین فرمانده سپاه شهرستان آمل انجام وظیفه کرد وحدود بیست سال نیز در تهران و استانهای فارس، اصفهان، البرز، سمنان، مازندران، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی و اردبیل تجربه کارهای اداری دارد .
بهروز عیسی زاده کاندیدای دوازهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آمل است.
وی دارای لیسانس جغرافیای شهری، ارشد برنامه ریزی شهری و در حال حاضر دانشجوی جغرافیای سیاسی است و در مقاطعی هم در دانشگاه امام حسین(ع) کارهای آموزشی، پژوهشی و علمی را در کارنامه خود دارد. همچنین به عنوان مدیر جذب نخبگان سپاه در حوزه فرماندهی سایبری و الکترونیکی سپاه در دانشگاههای طراز اول کشور چون شریف، علم و صنعت، شهید بهشتی، دانشگاه تهران، خواجه نصیر مسئولیت سیاسی جدیدی داشت.
کاندیدای دوازهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفت گو با صبح آمل به مسائلی که مجلس دوازدهم باید در اولویت کار خود قرار دهد اشاره کرد و گفت: حل مشکلات و معضلات اقتصادی، معیشت مردم و اشتغال جوانان با محوریت اقتصاد مقاومتی باید در راس اقدامات نمایندگان مجلس دوازهم قرار بگیرد.
عیسی زاده گفت: اکنون هنگامه حرکت جهادی، حکیمانه، شجاعانه و مردمی است که با بهره‌جویی از ظرفیت‌های عظیم فکری و نخبگانی و مشارکت‌جویی از آحاد ملت و همدلی و همراهی مجلس انقلابی، زمینه‌ساز تحقق ایران قوی باشد.
عیسی زاده تاکید کرد: انصافاً مردم ما مردم خوبی هستند و حضورشان در زمان جنگ تحمیلی و دوران پس از آن و همچنین اخیراً کمک های بی نظیرشان در رزمایش مواسات و همدلی، مثال زدنی است.
وی با بیان اینکه مردم طی این چهل و پنج سال عمر انقلاب، حضورشان را در راهپیمایی های روز قدس، ۲۲ بهمن، انتخابات و…. به اثبات رسانده اند، گفت: اما همیشه این سوال مطرح است که مسئولین چه کرده اند و آیا جواب حضور حماسی ۴5 ساله مردم، اکنون مواجهه با مسکن این همه مشکلات اقتصادی است؟ بنده هم از خود شما مردم بوده و در جریان تمام مشکلات هستم.
این کاندید نمایندگی مجلس دوازدهم اقدامات دولت را قابل قبول دانست و گفت: عملکرد دولت فعلی در حوزه های فرهنگ، سیاست خارجه، حوزه بین الملل، امنیت، تلاشهای روزانه و ماهانه و جهادی با حضور میدانی شخص رییس جمهور نسبت به دولتهای قبل قابل قبول است و اقدامات خوبی نیز در حوزه های اشتغالزایی و خروج رکود از صنعت و شرکتها انجام شده است اما در حوزه اقتصاد و معیشت متاسفانه هنوز مشکلاتی هست و در حوزه بودجه نویسی، ناترازی بودجه بانکها، بیمه ها متاسفانه دولت نتوانسته موفق باشد لذا امیدوارم مجلس دوازدهم با نفس تازه و کار عالمانه با همکاری دولت موضوع معیشت و اقتصاد را بهبود ببخشد.
وی با اشاره به گلایه مردم از برخی مشکلات اقتصادی گفت: قهر با صندوق رای با هیچ عذر و بهانه‌ای قابل قبول نیست.
عیسی زاده تاکید کرد: مهم‌ترین ابزار برای تغییر در سرنوشت ملت شرکت در انتخابات است.
وی یادآور شد: به نظر می رسد که انتخابات در آمل برخلاف تصورات نادرستی که وجود داشت، با یک شور خاص برگزار شود و ستادهای انتخاباتی داوطلبان مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری فعال هستند.
کاندیدای دوازهمین دوره مجلس شورای اسلامی با توجه به مشکل کشاورزی در استانهای شمالی خصوصا حوزه برنجکاری گفت: برنج سال گذشته هنوز در دست مردم مانده و این افراد با مشکل مواجه هستند، لذا این موضوع باید مورد رسیدگی قرار گیرد، همچنین دولت نسبت به ترمیم تیم اقتصادی خود اقدام کند.
عیسی زاده بیان داشت: وزیر جهاد کشاورزی اولین وزیری است که از فرصت «سوال» برای مطالبه برنجکاران و کشاورزان از او استفاده خواهم کرد.
وی همچنین از تشکیل فراکسیون خزر خبر داد و گفت: در نظر داریم فراکسیون خزر را در مجلس تشکیل دهیم و با همدلی 30 نماینده استانهای شمالی بتوانیم موضوع کشاورزان را در حوزه های مختلف خصوصا برنج برطرف کنیم.
عیسی زاده در پایان از مردم خواست تا در انتخابات حضور گسترده‌ای داشته باشند و افزود: حضور ما در پای صندوق‌های رای به دشمنان این پیام را می‌دهد که پای نظام ایستاده‌ایم و برای این انقلاب شهید دادیم.

1402/12/9

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :