مدیرکل بهزیستی مازندران اعلام کرد؛آمادگی بهزیستی مازندران برای دریافت نذورات ماه محرم


مدیرکل بهزیستی مازندران از آمادگی بهزیستی برای دریافت نذورات مردمی در ایام محرم و صفر خبر داد.
فریبا بریمانی از آمادگی این نهاد برای جمع آوری نذورات مردمی و توزیع میان خانواده‌های تحت‌پوشش بهزیستی استان در ایام محرم و صفر خبر داد.
وی افزود: مردم نوع‌دوست، عزاداران حسینی و خیران نیک اندیش می‌توانند در ایام محرم و صفر نذورات خود را به بهزیستی استان اهدا کنند و در اسرع وقت در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت.
مدیرکل بهزیستی مازندران ضمن قدردانی از همدلی و همراهی هم استانی‌های نیکوکار در راستای توسعه خدمت رسانی به مددجویان بهزیستی، افزود: مردم خیر و نیکوکاران استان همواره در مناسبت‌های مذهبی یار و یاور بهزیستی استان بوده و نیازمندان و اقشار تحت حمایت بهزیستی استان را با نذورات خود یاری کردند.
بریمانی اظهارداشت: از شهروندانی که قصد قدم گذاشتن در این راه خیر را دارند، تقاضا دارم که نذورات و کمک‌های خود را به ادارات، مؤسسات و مراکز تحت نظارت بهزیستی در سراسر استان تحویل دهند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی با اشاره به شیوه‌های غیرحضوری جذب مشارکت‌های مردمی برای دریافت نذورات، خاطر نشان کرد: شماره حساب :۴۱۵۳۰۳۴۵۴۱۵۴۳۰۶۸ و شماره کارت :۰۱۰۴-۸۶۳۱-۹۵۷۰-۶۳۶۷ بنام مشارکت‌های مردمی بهزیستی مازندران، آماده دریافت نذورات هم استانی‌های عزیز است.

1403/04/17

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :