معاون برنامه‌ریزی فرماندار ویژه شهرستان آمل:با واحد های صنفی متخلف برخورد قانونی و جدی می شود


معاون برنامه‌ریزی فرماندار ویژه شهرستان آمل از کم‌کاری برخی مدیران عضو ستاد تنظیم بازار این شهرستان در قبال افزایشی شدن قیمت برخی اقلام مصرفی و خدماتی در این شهرستان گلایه و انتقاد کرد.
حجت‌الله عصمتی با اشاره به اینکه ضعف اطلاع‌رسانی از مصوبات ستاد تنظیم بازار برای اجرا و اطلاع مردم در شهرستان مشهود است، تصریح کرد: مصوبات و تصمیم‌هایی که از جلسه‌های ستاد تنظیم بازار شهرستان توسط مدیران گرفته می‌شود، توسط همه اعضا به اطلاع مردم رسانده شود.
وی با اشاره به اینکه مردم نامحرم ما نیستند و همه تلاش‌ها و تصمیم‌گیری‌ها برای رضایت خاطر آنهاست، ادامه داد: قطعاً مدیران و اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان به‌دنبال نام، نان و نشان نیستند وهمه اقدام‌ها براساس تکلیف و وظیفه اداری است که برعهده آنها گذاشته شده است.
معاون برنامه‌ریزی فرماندار ویژه شهرستان آمل با تاکید بر اینکه فضای روانی و کاذب قیمتی که در بازار وجود دارد، باید با افزایش تیم‌های بازرسی و نظارتی کنترل شود، گفت: پیگیری و الزام‌آور شدن مصوبات ستاد تنظیم بازار و نظارت ویژه بر روند اجرای آن توسط واحدهای صنفی با قیمت‌های مصوب تنظیم بازاری از خواسته‌های بحق و مطالبه مردم است که باید جدی گرفته شود.
عصمتی افزود: اینکه اکنون در شهرستان آمل گوشت تا بیش از ۹۰۰ هزار تومان هم در برخی فروشگاه‌ها فروخته می‌شود، به هیچ عنوان برازنده ستاد تنظیم بازار شهرستان نیست که مردم از فرماندار، معاون فرماندار و دیگر مدیران دستگاه‌های اجرایی که برای آنها تصمیم‌گیری می‌کنند، اما برعکس آن در کف بازار مشاهده می‌شود.
وی تاکید کرد: فضای روانی و التهابی بازار قطعاً با افزایش تعداد نیروهای بازرسی و مستمر آن در کف بازار شکسته می‌شود و در صورت مشاهده هرگونه گرانفروشی یا بی‌کیفیتی در عرضه کالا با متصدی واحد صنفی برخورد جدی و پلمب شود.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از عصمتی در عین حال از رسانه‌ها خواست در حوزه اطلاع‌رسانی از مصوبات ستاد تنظیم بازار به مردم بیشتر پای کار باشند.

1403/04/12

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :