فرماندار آمل:واحدهای صنعتی نباید برای دریافت مطالبات تولیداتشان درگیر سیاست بازی‌ها شوند


معاون استاندارمازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: نباید واحدهای تولیدی و صنعتی فعال که در زمینه اشتغال پایدار و ارزآوری برای شهرستان و استان جایگاه ممتازی دارند، برای دریافت مطالبات به حق شان درقبال فروش محصول به مشتریان کشوری درگیر سیاست بازی‌های بالادستی شوند.
ذات الله زارعی در نشستی با حضورگلشنی رییس شورای تحول و پیشرفت وزارت صمت با معاون اداره کل صمت مازندران، رییس اداره صمت آمل و رییس هیات مدیره گروه کارخانجات فذا آمل درمحل شرکت فذا افزود: گروه کارخانجات فذا آمل از نظرکمی و کیفی محصولات تولید درحوزه قطعات خودرویی از واحدهای مطرح کشوری است که بخشی از نیازهای خودروسازهای داخلی را تامین می کند.
وی ادامه داد: در حالی که در شرایط کنونی و سخت اقتصادی کشور، بسیاری از واحدهای تولیدی وصنعتی به دنبال گرفتن تسهیلات و امکانات برای تولید هستند، اما شرکت فولادین ذوب آمل که با ۲۲۰۰ نفر نیرو تولیدات موفقی دارد، برای گرفتن حق طبیعی وطلب فروش محصولات خود به ایران خودرو، متاسفانه درگیر فرایند زمان وتاخیر در پرداخت شده است.
فرماندار ویژه آمل اضافه کرد: اینکه در جلسات متعدد شهرستانی و استانی و حتی ملی موضوع اخذ مطالبات شرکت فولادین ذوب آمل مطرح و پیگیری شود، اما همه این تلاش‌ها نتیجه مطلوبی برای مدیران این مجموعه تاکنون به همراه نداشته است.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، زارعی با بیان اینکه این نوع نگاه‌ها و بی‌تفاوتی‌های برخی شرکت‌های بالادستی دولتی نسبت به خصولتی‌ها واقعا جای تعجب دارد، گفت، از وزارت صمت به عنوان متولی واحدهای تولیدی وصنعتی که رسیدگی به مشکلات به حق آنها از وظایف اولیه این وزارتخانه در کشور است، در نشستی با مدیران ایران خودرو هر چه سریعتر رسیدگی کنند.

1403/04/07

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :