مدیرکل امور مالیاتی مازندران:مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی تا ۱۵ مردادماه تمدید شد


مدیرکل امور مالیاتی مازندران با اشاره به تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی تا ۱۵ مرداد، گفت: براساس قانون مالیات‌های مستقیم تسلیم اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل تا پایان خرداد ۱۴۰۲ بود که امسال مهلت تسلیم اظهارنامه تمدید شد.
محسن اسلامی اظهار داشت: در اجرای ماده ۱۰۰ قانون مالیات‌های مستقیم و تبصره آن جهت تسهیل و رفاه حال مؤدیان و تولید اظهارنامه‌های پیش فرض مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل و پرداخت مالیات متعلق تا نیمه مردادماه تعیین شده است.
وی افزود: بعد از بارگذاری اظهارنامه‌ها و فرم تبصره ماده ۱۰۰ که از تیرماه انجام خواهد شد؛ مودیان مالیاتی می‌توانند نسبت به تایید و اصلاح براساس بخشنامه‌های صادره و ارسال آن اقدام کنند.
مدیرکل امور مالیاتی مازندران با اعلام اینکه ۵۳ درصد از تولید ناخالص استان از بخش خدمات است، افزود: این موجب شد تا مؤدیان بخش مشاغل در سطح استان افزایش یابد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مازندران ، اسلامی با اشاره به اینکه پارسال باتوجه به شناسایی مؤدیان جدید، ۳۰۲ هزار اظهار نامه مالیاتی در مازندران دریافت شد، گفت: پارسال ۸۷ درصد از اظهارنامه و تبصره ۱۰۰‌هایی که مؤدیان ما دادند پذیرفته شده است.

1403/03/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :