مدیر شرکت خطوط لوله نفت منطقه شمال اعلام کرد:انتقال۴۲۸ میلیون لیتر سوخت نوروزی به مازندران و گلستان


مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال، گفت: بیش از ۴۲۸ میلیون و ۵۹۸ هزار لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در نوروز امسال به استان‌های مازندران و گلستان منتقل شد.
محمدمهدی جامعی با اشاره به تلاش صنعت انتقال نفت برای تامین رفاه و آسایش مردم و مسافران نوروزی، اظهار کرد: انتقال بیش از ۴۲۸ میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی تولیدی پالایشگاه‌های کشور از ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۵ فروردین امسال به مبادی ذخیره سازی و مصرف در انبارهای شرکت پخش نواحی ساری، گرگان و گنبد انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، وی افزود: از این میزان فرآورده انتقال یافته۲۳۳ میلیون لیتر بنزین، ۷میلیون لیتر نفت سفید و ۱۸۸ میلیون لیتر نفت گاز بوده است.
مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال، با اشاره به اهمیت منطقه شمال به عنوان مقصد بسیاری از مسافران نوروزی و علاقمندان به طبیعت شمال کشور و نیز قرار گرفتن در مسیر تردد زائران حرم مطهر رضوی، خاطرنشان کرد: این حجم از فرآورده‌های نفتی با تلاش شبانه روزی پرسنل منطقه و با بهره گیری از ۷ مرکز انتقال نفت، ۲۰ ایستگاه مخابراتی، توسط خطوط لوله ۱۶ و ۱۲ اینچ ری- ساری و خطوط لوله ۱۰و ۸ اینچ شاهرود-علی آباد به گرگان و گنبد انجام و تحویل انبارهای ذخیره سازی شرکت ملی پخش شد.

1403/1/21

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :