مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران:۲ سایت جدید ارتباطی در بلده نور و لاریجان آمل احداث شد


مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران از راه اندازی ۲ سایت جدید تلفن همراه در استان خبرداد و گفت که با ایجاد این زیرساخت ها خدمات صوتی تصویری ۸۰خانوار ارتقا یافت.
اسماعیل اعزی افزود: این ۲ سایت همراه اول در بخش بلده شهرستان نور و بخش لاریجان شهرستان آمل با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد ریال احداث شد.
وی برخورداری ۸۰ خانوار روستایی این مناطق از خدمات با کیفیت صوت و اینترنت در نخستین روزهای سال جدید را دستاورد ایجاد این زیرساخت ها عنوان کرد.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران در خصوص راه اندازی سایت های مذکور اعلام کرد: بر اساس مصوبات سفر استاندار به شهرستان های نور و آمل و پیگیری اداره کل و پس از تایید و ابلاغ مجری طرح توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سایت جدید همراه اول در روستای پیل از توابع بخش بلده شهرستان نور و روستاهای رزان و حاجی دلا در بخش لاریجان شهرستان آمل از محل پروژه USO در نخستین روزهای سال ۱۴۰۳ راه اندازی شد.
اعزی تصریح کرد : با راه اندازی سایتهای مذکور، تعداد سه روستای پیل، حاجی دلا و رزان شهرستان های آمل و نور با جمعیتی بالغ بر ۸۰ خانوار به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از ایرنا، وی از تعامل و همکاری فرمانداران شهرستانهای مذکور و بخشداران مناطق بلده شهرستان نور و لاریجان شهرستان آمل و همه افرادی که در نهایی سازی این پروژه ها گام برداشتند قدردانی کرد.

1403/1/19

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :