کارشناس اداره کل هواشناسی مازندران:آسمان مازندران تا شنبه گرم و آفتابی


کارشناس اداره کل هواشناسی مازندران گفت: از امروز چهارشنبه ۱۵ فروردین تا شنبه ۱۸ فروردین، جو استان پایدار همراه با تداوم هوای گرم است.
غلامپور با بیان اینکه در این مدت در مناطق ساحلی و پایین دست انتظار بارندگی نداریم افزود: در ارتفاعات استان نیز ساعات بعد از ظهر به ویژه در بازه زمانی بعدازظهر پنجشنبه افزایش ابر، رگبار‌های پراکنده همراه با وزش باد نسبتا” شدید پیش بینی می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: در این مدت شالیکاران نسبت به محکم کردن نایلون خزانه برنج اقدام کنند تا از وارد آمدن خسارات احتمالی جلوگیری شود.
غلامپور با اشاره به اینکه شنبه شب افزایش ابر و وزش باد را در استان خواهیم داشت افزود: روز‌های یکشنبه و دوشنبه با عبور موج از منطقه ما، بارش پراکنده، کاهش دما و وزش باد را در استان پیش بینی می‌کنیم.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، وی گفت: دریا هم امروز موج کوتاه دارد و برای فعالیت‌های دریایی مناسب است.
به گفته کارشناس هواشناسی مازندران؛ دیروز ساری، آمل، قائم شهر و بندر امیرآباد با ۲۲ درجه بالای صفر گرمترین و صبح امروز بلده با دمای ۱ درجه زیر صفر سردترین نقطه استان گزارش شدند.

1403/1/16

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :