رئیس دادگاه نظامی دو مازندران:کلانتری و پاسگاه‌ها در خط مقدم خدمت رسانی به شهروندان قرار

دارند
رئیس دادگاه نظامی دو مازندران با بیان اینکه کلانتری و پاسگاه‌ها در خط مقدم خدمت رسانی به شهروندان قرار دارند، گفت:همچنین تشدید مبارزه و مقابله با هرگونه ناامنی از جمله سرقت در ایام عیدنوروز باید اولویت کاری کلانتری و پاسگاه‌ها باشد.
هادی سلیمانی در حاشیه بازدید از کلانتری و پاسگاه های انتظامی شهرستان آمل با همراهی سرهنگ اورنگیان نماینده ویژه بازرسی کل فراجا، اظهار کرد: کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در واقع خط مقدم و پیشانی نیروی انتظامی در تماس با جامعه هستند و میتوان آنها را ویترین ناجا دانست و طبیعتا بهترینها باید در ویترین قرار گیرد.
وی افزود: به منظور برقراری نظم و امنیت بخش عمده‌ای از جلوه و نمود عملکرد پلیس در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی تبلور می‌یابد.
رئیس دادگاه نظامی دو مازندران تاکید کرد: با برنامه‌ریزی و مدیریت زمان و منابع می‌توان از حداکثر توان و امکانات و تجهیزات بهره برد و باید امکانات و نیروی انسانی در خدمت اجرای صحیح ماموریت و ایجاد امنیت مطلوب قرار گیرد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری شبستان، سلیمانی با بیان اینکه تشدید مبارزه و مقابله با هرگونه ناامنی از جمله سرقت در ایام عیدنوروز باید اولویت کاری کلانتری و پاسگاه‌ها باشد، افزود: برای پیشگیری از جرائم و ریشه کن نمودن کلیه جرائم، باید برنامه های مدون و کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشیم.

1403/1/15

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :