فرمانده انتظامی مازندران:میزان وقوع سرقت در مازندران کاهش یافت


فرمانده انتظامی مازندران از کاهش روند وقوع سرقت و افزایش کشفیات طی سال جاری در استان خبر داد.
سردار حسن مفخمی با گرامیداشت یاد خاطره شهدا از جمله ۶۲۸ شهید والا مقام انتظامی استان مازندران با بیان اینکه افتخار ما خدمت به مردم استان مازندران است، ادامه داد: به نسبت سال قبل شاهد افزایش تماس‌ها با سامانه ۱۱۰ هستیم و بیش از دو میلیون و ۴۱۸ هزار نفر با این سامانه تماس برقرار کردند و از نظر عملیاتی نیز شاهد رشد و افزایش بود.
وی از زمین گیر شدن سارقان در حرکت که اقدام به سرقت در استان می‌کردند، خبر داد و گفت: استان مازندران محل امنی برای سارقان و مخلان نظم و امنیت نیست و با آنان برخورد می‌شود.
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به کاهش سرقت از منزل در استان افزود: همچنین میزان سرقت خودرو در استان ۹ درصد کاهش یافته است و اگر فرد ایمنی خود را بالا ببرد هیچگاه سارق اقدام به سرقت خودروی وی نخواهد کرد.
سردار مفخمی با اشاره به کاهش ۳۰ درصدی سرقت مغازه‌ها در سال جاری در استان گفت: سرقت احشام که جزو دغدغه‌های استان بود نیز روند کاهشی یافته و میزان وقوع سرقت این بخش ۱۵ درصد کاهش یافته است.
وی با اظهار اینکه هزار و ۸۸۱ نفر از مال‌باختگان به اموال خود رسیدند، گفت: ۴۴۷ دستگاه خودرو از سارقان در استان کشف و زمین گیر شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، فرمانده انتظامی مازندران با بیان که تمامی سارقان مرتکب دستگیر شدند، ادامه داد: در سال جاری بیش از ۲۱۹ هزار مورد فقره شماره گذاری و انتقال کار خودرو در استان صورت گرفت و ۱۷۷ دستگاه خودرو وارداتی و مزایده نیز شماره گذاری شده است.

1402/12/28

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :