مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نور:بازگشت ۲۲ هزار و ۵۰۰ متر از اراضی شهرستان نور به کشاورزی


سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی نور از اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری در ۲۲۵۰۰ متر مربع از اراضی زراعی این شهرستان خبر داد.
هادی باقری گفت: به دنبال دیوارکشی و تفکیک اراضی زراعی روستاهای هردورود و ایزخورده از توابع بخش مرکزی نور با مقدمه‌سازی احداث شهرک، عوامل این مدیریت ضمن انجام مقدمات قانونی وفق تبصره ۱ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری و کسب دستور از دادستان محترم دادسرای عمومی و انقلاب نور، با همراهی عوامل انتظامی، در روز شنبه، ۱۹ اسفندماه ۱۴۰۲ ضمن حضور در این روستاها، اقدام به اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ و قلع دیوارکشی و تفکیک ایجاد شده توسط متخلفین نمودند.
مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نور، ادامه داد: حفظ و حراست از بستر تولید محصولات کشاورزی، خط قرمز این مدیریت است و جهاد کشاورزی با تمام توان و قدرت در این زمینه با حمایت دستگاه قضا ایستاده است.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از نخست نیوز، وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم عزیز و متعهد، گزارشات خود در زمینه تغییر کاربری غیرمجاز را از طرق اعلام شده از جمله: مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با مراکز جهاد کشاورزی دهستانها و ستاد مدیریت شهرستان و یا سامانه ۱۳۱ اعلام نمایند.

1402/12/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :