مدیرکل امور مالیاتی مازندران اعلام کرد:۶ روز دیگر پایان مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی در مازندران


مدیرکل امور مالیاتی استان مازندران اعلام کرد: مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی صرفا تا پایان سال جاری است و پس از آن مطابق رویه‌های قبل خواهد بود.
محسن اسلامی اظهار کرد: سازمان امور مالیاتی کشور بخشودگی جرایم قابل بخشش مالیات و عوارض و جرایم عدم انجام تکالیف با رعایت مقررات ماده ۱۹۱ قانون مالیات‏‌های مستقیم را از ابتدای بهمن ماه سال جاری به مدیران کل امور مالیاتی سراسر کشور تفویض کرده بود که تا پایان سال جاری اعتبار دارد.
وی افزود: مطابق این بخشنامه، اختیار بخشودگی جرایم مالیات و عوارض قابل بخشش هر سال برای مؤدیانی که نسبت به پرداخت بدهی سال یا دوره مربوط را تا پایان سال‏جاری اقدام کنند لحاظ می‌شود.
مدیرکل امور مالیاتی مازندران تصریح کرد: اشخاص حقیقی تا سقف پنج میلیارد ریال و در مورد اشخاص حقوقی تا سقف بیست میلیارد ریال بخشودگی جرایم موضوع این بند فارغ از زمان پرداخت بدهی مالیات و عوارض هر سال دوره است و پرداخت بدهی قبل از ابلاغ این تفویض اختیار، مانع اعمال بخشودگی جرایم قابل بخشش نخواهد بود.
بهگزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، اسلامی افزود: مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی صرفا تا پایان سال جاری است و این مهلت قابل تمدید نبوده و پس از آن مطابق رویه‌های قبل خواهد بود.

1402/12/24

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :