فرمانده انتظامی شهرستان نور خبر داد:قتل در نور، دستگیری در تهران


فرمانده انتظامی شهرستان نور با اعلام این خبر گفت: با اشراف اطلاعاتی کارآگاهان پلیس فرماندهی انتظامی نور، قاتل شهروند ۲۵ ساله، در تهران شناسایی و در عملیات ویژه پلیسی دستگیر شد.
سرهنگ کارآگاه احمد امینی اظهار داشتت: در اسفند ماه سال جاری و به دنبال اعلام به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری منجر به قتل شهروندی ۲۵ ساله در یکی از محلات شهرستان نور، اقدامات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی برای شناسایی و دستگیری عامل این قتل آغاز شد.
وی افزود: با حضور ماموران پلیس در صحنه و انجام تحقیقات میدانی و دستگیری هفت متهم در این خصوص، مشخص شد قاتل ۳۰ ساله پس از وقوع این جنایت قبل از حضور ماموران انتظامی بلافاصله از محل متواری شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نور گفت: در بررسی‌های تخصصی و گسترده کارآگاهان پلیس هویت عامل این جنایت شناسایی و در پی انجام اقدامات ویژه پلیسی محل اختفاء وی در یکی از محلات شهر تهران شناسایی و سرانجام متهم در یک عملیات هماهنگ و منسجم در مخفیگاهش دستگیر شد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مازندران، سرهنگ امینی افزود: قاتل در مواجهه با ادله و مستندات خاص پلیس به قتل به انگیزه اختلافات قبلی با مقتول اعتراف کرد که در این خصوص پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

1402/12/10

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :