مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران:آماده‌باش ۲۱۱ اکیپ عملیاتی برق در انتخابات یازدهم اسفند


مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران، از آمادگی کامل اکیپ‌های فنی عملیاتی شبکه توزیع برق در روز یازدهم اسفندماه تا پایان زمان شمارش آرا انتخابات خبرداد.
سیدکاظم حسینی کارنامی با اشاره به تشکیل کارگروه انتخابات در ستاد و امور توزیع برق مازندران، گفت: تمامی تمهیدات لازم جهت تامین برق مطمئن و پایدار در مراکز رای گیری و شمارش آرا اندیشیده شده است.
وی افزود: با توجه به اهمیت تأمین برق مطمئن در روز برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، ۶۳۰ نفر نیروی عملیاتی اجرایی در ۱۸ امور و ۱۹بخش توزیع برق در شهرستان‌های استان از قبل از شروع انتخابات تا پایان آن در ۲۱۱ اکیپ عملیاتی در آماده‌باش کامل خواهند بود.
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و تشکیل کارگروه تخصصی انتخابات از سوی ستاد این شرکت، شناسایی تمامی مراکز اخذ و شمارش آرا طبق هماهنگی قبلی با فرمانداری شهرستان‌ها و ستاد انتخابات صورت گرفته است.
حسینی کارنامی بیان کرد: بررسی و به‌روزرسانی سناریو مانور و فیدرهای تأمین‌کننده برق مراکز مذکور در شرایط اضطرار، شناسایی و به‌کارگیری ژنراتورهای تأمین برق اضطراری موجود در امور و یا سایر دستگاه‌های اجرایی، جانمایی، راه‌اندازی، تأمین سوخت و تعیین متصدی چند روز قبل از برگزاری انتخابات، بررسی شرایط تأمین روشنایی سطح شهر به‌ویژه در مراکز اخذ و شمارش آرا، هماهنگی و همکاری بین نمایندگان ستادی و مدیران امور توزیع مستقر در سطح شهرستان‌ها ازجمله برنامه‌های این شرکت برای آمادگی مقابله با موارد اضطراری است.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، وی گفت: برای کنترل بیشتر شبکه‌های توزیع برق، علاوه بر مدیران و معاونین و ناظران امور، مدیران ستادی نیز به‌عنوان نمایندگان مدیرعامل در ستاد و امور توزیع برای نظارت بیشتر و بهتر در یازدهم اسفندماه حضور خواهند یافت.

1402/12/10

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :