رئیس کل دادگستری مازندران اعلام کرد:برخورد قاطع دستگاه قضا با برهم‌زنندگان امنیت


رئیس کل دادگستری مازندران گفت: دستگاه قضایی با برهم‌زنندگان امنیت در همه بخش‌ها برخورد سریع و قاطع دارد.
حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری، افزود: حق‌مداری باید به عنوان اولویت مهم مدنظر ویژه مسئولین قضایی استان قرار گرفته و با رعایت اعتدال در راستای احقاق حقوق مردم، اهتمام شود.
وی تصریح کردبا تاکید بر عدل گستری، افزود: شایسته است با عام‌نگری اقداماتی انجام شود که از حیث عدالت، عموم مردم از آن اقدام بهره‌مند شوند و برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات باید رضایت عامه مردم را با خود به همراه داشته باشد.
رئیس کل دادگستری مازندران به آمار بالای تردد مراجعان به دستگاه قضایی استان نیز اشاره و اظهار کرد: باید با برنامه‌ریزی صحیح و دقیق، برای خدمت‌رسانی مطلوب به مردم تلاش شود.
اکبری در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم رعایت حقوق شهروندی و تکریم مراجعان به دستگاه قضایی، افزود: رسیدگی بهنگام به پرونده‌ها همراه با سرعت، دقت و قاطعیت باید مد نظر ویژه قرار گیرد.
وی ارتقای امنیت در همه مولفه‌ها را نیز مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: دستگاه قضایی استان با برهم زنندگان امنیت در همه بخش‌ها برخورد سریع، قاطع و قانونی خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از بلاغ، رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به اقدامات مطلوب دادگستری مازندران در راستای دادرسی الکترونیک و ابلاغ الکترونیک اوراق قضایی، خاطرنشان کرد: باید با بهره مندی از فناوری‌های نوین در دادرسی‌ها، هزینه مردم در راستای پیگیری پرونده‌ها کاهش یابد که در این خصوص قضات استان دادرسی الکترونیک را بیش از پیش گسترش دهند.

1402/12/9

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :