نماینده ولی فقیه در مازندران:مازندران به اندازه ۱۷ استان مدال آور دارد


نماینده ولی فقیه در مازندران از مازندران به عنوان قطب ورزش کشور یاد کرد و گفت: این استان به تنهایی به اندازه ۱۷ استان مدال آوری دارد.
آیت‌الله محمدباقر محمدی لایینی ورزش مازندران را قطب ورزش کشور دانست و بیان کرد: مازندران در ورزش قطب است و به تنهایی به اندازه ۱۷ استان مدال آوری دارد و ورزشکاران مازندرانی هم تن قوی دارند و هم فکر قوی دارند.
وی خواستار نگاه ویژه به ورزش استان مازندران شد و تاکید داشت: شأن و تراز مازندرانی‌ها باید رعایت شود. لیاقت مازندران است که دو وزیر ورزش و وزیر کشاورزی داشته باشد.
نماینده ولی فقیه از استعدادهای مختلف ورزشی گفت و بیان کرد: ما استعدادهای خوبی در تمامی زمینه‌های ورزشی داریم ولی باید با رعایت عدالت بیشتر در دنیا بدرخشیم.
آیت الله لایینی افزود: ورزشکاران عزیزی که در صحنه رقابت‌های جهانی ارزش‌ها را رعایت می‌کنند و به ویژه از مسابقه دادن با رژیم اشغالگر قدس پرهیز می‌کنند برای ما با ارزش هستند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی ادامه داد: این ورزشکاران آزادگی خودشان را با قهرمانی ورزشی و ارزشی در می‌آمیزند، که این موضوع برای ما قابل توجه است.

1402/12/6

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :