رئیس ستاد انتخابات استان:بازاریان در بسیاری از فعالیت های مردمی تاثیرگذارند


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران و رئیس ستاد انتخابات استان بر نقش موثر بازاریان بر بسیاری از فعالیت های مردمی تاکید کرد و گفت: انتخابات یکی از تجلیات نقش و تاثیر بازار بر حوزه های تعیین کننده کشور است. ‎
قاسم عزیززاده گرجی، طی نشستی با اعضای کمیته بازاریان و اصناف قرارگاه انتخاباتی رسام، ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت ولی عصر (عج)، عنوان کرد: بازاریان در همه ادوار و اعصار نقش بسزایی داشتند و همواره پای کار بودند.
وی با بیان اینکه در شکل گیری انقلاب بازاریان جزو اولین کسانی بودند که امام راحل با ایشان ارتباط گرفت، گفت: بازاریان در شکل‌گیری انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، بازسازی اصناف نقش اساسی داشتند و هر زمانی که منافع مردم در خطر بود، بازاریان پای کار بودند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران به نقش بازار در گردش مالی و مسائل اقتصادی و همچنین در ایجاد و شکل‌گیری بسیاری از اتفاقات اجتماعی و فرهنگی اشاره کرد و افزود: بازاریان در شرایط و موضوعات مختلف حضور معنادار داشته و بخش عمده‌ای از مسائل اعتقادی نیز در بستر بازار شکل گرفت.
گرجی یکی از جلوه‌های روشن مردمی در بازار را، کار در بازار دانست و خاطرنشان کرد: بازاریان در قالب اتحادیه‌ها و اتاق اصناف بهتر می توانند فعالیت کرده و به امور جامعه بپردازند.
وی اضافه کرد: بازاریان علی رغم اینکه در همه شرایط و مناسبت‌ها حضور مستقیم و موثری دارند، در بسیاری از فعالیت‌های مردمی نیز نقش حمایتی و پشتیبانی داشته و تاثیرگزارند.
رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اینکه نقش دولت تسهیلگری و پرهیز جدی از تصدیگری می‌باشد، خاطرنشان کرد: اگر قرار است به مردم کمک کنیم باید ظرفیت‌های دولتی را در کنار مجموعه های مردمی و بازار آورده و به نفع مردم قدم برداریم.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، گرجی نقش معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران را پیشگیرانه ذکر کرد و افزود: می‌توانیم در جهت هماهنگی و انسجام در فعالیت‌ها به انجام فعالیت‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بازاریان کمک نماییم.

1402/12/5

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :