ورود دستگاه‌های نظارتی به پرونده اسپانسر استقلال؛پیش‌فروش‌های موبایل موسوی متوقف شد


این روزها کلاهبرداری هزاران میلیاردی کوروش کمپانی، تبدیل به نقل محافل شده است؛ مجموعه‌ای که با وعده فروش موبایل ارزان‌قیمت، پول درشتی به جیب زد و ناپدید شد.
اما متاسفانه، کوروش کمپانی تنها مجموعه‌ای نبود که به شیوه پیش‌فروش تلفن همراه با قیمتی بسیار پایین‌تر از حد معمول به فعالیت می‌پرداخت و هنوز فروشندگان دیگری به این شکل در بازار حضور دارند که یکی از آن‌ها، اسپانسر باشگاه استقلال است.
حالا بنابر اعلام رئیس کمیسیون تلفن همراه اتاق اصناف ایران، فعالیت اسپانسر باشگاه استقلال در زمینه پیش‌فروش تلفن همراه متوقف شده و فعالیت مجموعه موبایل موسوی، زیرنظر دستگاه‌های نظارتی قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از طرفداری، سید حسین سادات حسینی در این خصوص گفت: پیش‌فروش تلفن همراه نیاز به مجوز دارد که از ما دریافت نکرده‌اند و این موضوع قطعا تخلف است. ما به این مسئله ورود و ضمن اطلاع شفاهی به دادستان محترم، نامه‌نگاری‌ها را با رئیس اتاق اصناف ایران و اتحادیه‌های مربوطه در شهر آمل آغاز کرده‌ایم تا بازرسی‌ها آغاز شود. از امروز پیگیری‌های شدیدتری آغاز می‌کنیم و گزارش‌ آن را خدمت مردم ارائه خواهیم کرد

1402/12/5

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

<