فرماندار شهرستان نور:مدیری که در انتخابات سوگیری کند عزل میشود


بیژن پولادی فرماندار شهرستان نور در سخنرانی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ مدرسه طناز توسلی ایزدشهر با اشاره به اینکه در ۴۵ سالگی انقلاب شاهد توسعه عدالت و تقسیم امکانات در سطح کشور هستیم، اظهار کرد: در رژیم پهلوی ۲۶ هزار کیلومتر راه روستایی بود اما به نعمت انقلاب ۲۲۱ هزار کیلومتر راه روستایی آسفالته ساخته شده است.
وی تصریح کرد: در حوزه سد سازی از ۷ سد مخزنی قبل از انقلاب به عدد ۵۰۰ سد مخزنی رسیدیم که توسط جوانان و مدیران داخلی کشور ساخته شد و همچنان ادامه دارد.
پولادی خاطرنشان کرد: امروز نظام اسلامی در حوزه های مختلف خدمت رسانی، تکنولوژی و پیشرفت علم، امنیتی و دفاعی، صنایع موشکی و ساخت موشک و غیره علیرغم تمامی مشکلات و تحریم ها سربلند است.
فرماندار شهرستان نور با اشاره به اینکه در مرحله دولت سازی اسلامی هستیم، افزود: یعنی تمام قوا را بر اساس دکترین انقلاب تعیین و برای صدور انقلاب زمینه سازی کنیم. همچنین در دولت عدالت محور، مدیران باید نگاه جهادی و تکلیف محور داشته و خدمات شایسته ای به ارباب رجوع ارائه کنند تا آنان در پیج و خم بروکراسی اداری نمانند.
پولادی ادامه داد: دولت سیزدهم پس از تحویل دولت، روزانه ۱۰ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت گذشته به دلیل چاپ پول بی پایه و اساس جهت نظم دهی در نظام بانکی کشور پرداخت کرد.
وی با بیان اینکه مردم از نامنظمی قیمت ها گله مند هستند که حق دارند، یادآور شد: اما دولت سیزدهم این نوید را می دهد که برای سال آینده، جراحی اقتصادی صورت گرفته بر سر سفره مردم قابل مشاهده خواهد بود.
فرماندار شهرستان نور انتخابات روز ۱۱ اسفند موضوع اساسی دانست و گفت: سرنوشت به دست خودمان است و من به عنوان مجری انتخابات و نماینده دولت به دنبال برگزاری انتخابات سالم و حضور حداکثری هستم و همه مردم را به پای صندوق های رای دعوت میکنم تا ایادی کفر و استکبار و استعمار بفهمند مردم علیرغم همه مشکلات پای نظام، انقلاب و خون شهدا هستند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل و به نقل از فرمانداری نور، وی با بیان اینکه هر شخصی که از مجاری شورای نگهبان تایید شد مورد احترام ما قرار دارد، اظهار کرد: سوگیری له یا علیه کاندیدای را نخواهم پذیرفت اگر و مدیری بخواهد نسبت به کاندیدایی سوگیری داشته باشد پس از دریافت مستندات عزل خواهم کرد.

1402/11/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :