معاون صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعلام کرد:بیمه تکمیلی درمان برای مستمری‌بگیران صندوق کشاورزان


معاون بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر گفت: از ابتدای سال آینده مستمری‌بگیران این صندوق زیرپوشش بیمه درمان تکمیلی قرار می‌گیرند.
سجاد طاهری با اشاره به اینکه امروز کارگزاران در جایگاه ملی در جامعه نقش‌آفرین هستند، اظهار کرد: کارگزاران به عنوان نخبگان و برگزیدگان به جامعه هدف خدمات می‌دهند.
وی با اعلام اینکه هزار و ۶۰۰ مدیر و همکار به عنوان کارگزار در کشور فعال هستند، تصریح کرد: شبکه اجتماعی قوی با ظرفیت‌های بالقوه بالا در کشور ایجاد شده است.
معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر افزود: امروز صندوق ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر بیمه‌شده اصلی دارد که بعد از سازمان تامین اجتماعی بزرگ‌ترین سازمان اجتماعی در کشور هستیم.
این مسئول با بیان اینکه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان از یک نهاد اجتماعی صرف به نهاد حاکمیتی تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: تمام اقدامات صندوق توسط نهادی حاکمیتی و نظارتی مورد بررسی قرار می‌گیرد چراکه نقش مهمی در بهبود شاخص‌های اجتماعی و توسعه کشور ایفا می‌کنیم.
طاهری با اشاره به اینکه ۱۵۰ هزار خانوار در مازندران تحت پوشش صندوق در استان هستند و ۸ هزار خانوار مستمری دریافت می‌کنند، ادامه داد: کیفی‌سازی خدمات در اولویت قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از بلاغ، وی با اعلام اینکه کارگزاران سرمایه انسانی ما هستند اظهار کرد: بعد از ۱۷ سال از آغاز بکار صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان دیگر جای آزمون و خطا نداریم و باید هوشمندانه اقدامات را انجام دهیم.
این مسئول خاطرنشان کرد: باوجود تمام محدودیت‌ها و مشکلات بودجه‌ای، بالاترین میزان بدهی و دیون در دولت سیزدهم پرداخت شده است.

1402/11/17

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :