بخشدار چمستان:آغاز عملیات اجرایی احداث دیواره حفاظتی رودخانه‌ انگتارود چمستان


بخشدار چمستان گفت: عملیات اجرایی احداث دیواره حفاظتی رودخانه‌ انگتارود چمستان محدوده سنگتاب به کنسپا با اعتبار10 میلیارد تومان آغاز شد.
قنبرعلی داداشپور اظهار کرد: عملیات اجرایی احداث دیواره حفاظتی محور سنگتاب به کنسپا که در جریان سیل اخیر تخریب شده بود با تخصیص اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل خبرگزاری فارس، وی با اشاره به اینکه احداث دیواره حفاظتی بسیار مهم و تاثیرگذار در کاهش خسارت سیل است، تاکید کرد‌: با اجرای این طرح درصورت بارندگی، طغیان رودخانه و بروز سیل احتمالی ازخسارت مالی به منابع دولت و افراد در این منطقه پیشگیری می‌شود.
بخشدار چمستان خاطرنشان کرد: با توجه به ریزش دیواره حفاظتی جاده ورودی این روستا در سیل آبان ماه و بازدید استاندار و معاون عمرانی استانداری وبا پیگیری مسوولان شهرستانی مبلغ ۱۰ میلیارد تومان اعتباربه این طرح تخصیص داده شد اما برای ادامه و تکمیل مسیر نیاز به اعتبارات بیشتر است.
داداشپور همچنین از اجرای ایمن‌سازی در محور چمستان به واز و لاویج در این بخش خبر داد و تصریح کرد: باهدف آمادگی برای استقبال از سفرهای نوروزی و پیرو تصمیمات جلسه کارگروه ایمن‌سازی محور چمستان به واز و چمستان به لاویج با همت اداره راهداری شهرستان و دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای منطقه عملیات ایمن‌سازی این محورها نیز آغاز شد.

1402/11/17

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :