یادگار هشت سال دفاع مقدس:باید به کاندیدایی رأی دهیم که اصلح باشد


یادگار هشت سال دفاع مقدس با اعلام اینکه باید به کاندیدایی رأی دهیم که اصلح باشد، گفت: باید برابر کاندیداها و مسؤولان مطالبه داشته باشیم، کاندیداها باید از انقلاب شناخت داشته باشد، درک درستی از شرایط فعلی و منطقه داشته باشد، پیرو راه شهدا و انقلاب باشند و دلسوز، ساده زیست، ولایتمدار و مردم دار باشد.
سردار علیجان میرشکار با اعلام اینکه استکبار جهانی روز به روز برای براندازی نظام اسلامی برنامه دارد، بیان کرد: نماینده مجلس باید بداند کجای کار است و در مجلس انقلابی نباید اقتصاد مقاومتی خاک بخورد و باید برای مردمی تلاش شبانه روزی داشته باشد که ثابت کردند همیشه در صحنه هستند و پای انقلاب تا آخرین قطره خون ایستاده اند.
وی با بیان اینکه باید بدانیم که زیر پرچم چه کسی در حال حرکت و خدمت هستیم، ادامه داد: دشمنان امروز بسیار تلاش دارند که ما در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری پای صندوق نرویم و در انتخابات شرکت نکنید ولی رهبر انقلاب یک سال است که فریاد مشارکت حداکثری دارندد که بی شک این مهم اثرگذار خواهد بود.
یادگار هشت سال دفاع مقدس با اعلام اینکه گفتمان ایران اسلامی امروزه گفتمان برتر منطقه شده و گفتمان برتر جهان می شود، بیان کرد: باید مردم کشورمان این دستاوردها و عظمت بزرگ را بدانند، ایران ۴۵ سال استقامت جانانه داشته و در جنگ بود، برابر همه هجمه های دشمن ایستادگی کامل کرد تا امروزه در حال نتیجه گیری هستیم.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، سردار میرشکار با اشاره به اینکه باید کشورمان از لحاظ فرهنگی، اقتصادی و مدیریت اسلامی هم الگوی دنیا شود، گفت: هم اکنون ایران اسلامی در زنجیره پنج حلقه ای شکل گیری تمدن نوین اسلامی توانسته دو حلقه انقلاب اسلامی و نظام اسلامی را طی کند و هنوز شکل گیری دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی بر جای مانده است.

1402/11/15

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :