رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران:۷۳ درصد از اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور به مازندران جذب شد


رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران، گفت: تاکنون ۷۳ درصد از اعتبارات عمومی مصوبات سفر رئیس جمهور به این استان جذب شده است. ‎
فرج الله فتح الله پور، با ابراز رضایت از روند تخصیص اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور به مازندران، افزود: با تخصیص به موقع اعتبارات مصوب سفر، بسیاری از طرح های مهم و زیرساختی استان از جمله در بخش آب، حمل و نقل و فاضلاب که نقش پیشران و پشتیبان در تحقق رشد اقتصادی استان را دارند، تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.
وی با اشاره به هدف گذاری صورت گرفته برای دستیابی به رشد اقتصادی هشت درصدی در مازندران، اظهار داشت: لازمه تحقق این مهم استفاده و بهره گیری مطلوب از ظرفیت های موجود، افزایش بهره وری و همچنین جلب و جذب بیشنر سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
این مقام مسوول، خاطرنشان کرد: با تخصیص به موقع اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور و همچنین تکمیل و بهره برداری از طرح های مهم و زیرساختی، شرایط و زمینه لازم برای دستیابی به رشد اقتصادی هشت درصدی مازندران محقق خواهد شد.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران، از تهیه و تدوین برنامه عملیاتی رشد اقتصادی هشت درصدی مازندران و ابلاغ آن به دستگاه های اجرایی استان خبرداد و اظهار کرد: یکی از موارد مهم در رشد اقتصادی، تامین انرژی برق و گاز است که در این بخش در کشور و از جمله در مازندران، با مشکلاتی مواجه هستیم و ناترازی هایی نیز وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، فتح الله پور گفت: برای دستیابی به رشد اقتصادی هشت درصدی، یکهزار و ۲۷۰ میلیارد ریال منابع سرمایه گذاری پیش بینی شده است.
وی تصریح کرد: بخشی از این میزان اعتبار از محل بودجه عمومی و بخش های مختلف از جمله سرمایه گذاری بخش خصوصی، پرداخت تسهیلات بانکی از محل صندوق توسعه ملی و همچنین منابع شهرداری ها تامبن خواهد شد.

1402/11/8

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :