معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه آمل:پیش‌بینی 354 شعبه اخذ رأی برای حوزه انتخابیه آمل


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه آمل گفت: تعداد ۳۵۴ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه آمل برای استقرار صندوق رأی انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری سال جاری پیش‌بینی شده است.
رجبعلی فضل‌الله‌نیا با اشاره به انتخابات اسفند ماه امسال، اظهار کرد: با توجه به برگزاری دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال جاری، دو رویداد بسیار مهم سیاسی در کشور برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه باید در دو انتخابات جاری حضور حداکثری داشته باشیم و زمینه را برای حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی و انتخاب اصلح فراهم کنیم، تصریح کرد: رأی مردم حق الناس است و وظیفه داریم تمام توان خود را برای حفظ رأی مردم به کار ببنیدیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه آمل تصریح کرد: در مسئله انتخابات نباید نگاه نسل جوان و اقشار مختلف مردم به خارج مرزها باشد و سرنوشت مان را آنها رقم بزنند بلکه باید خودمان سرنوشت مان را به دست خود رقم بزنیم و سرنوشت خودمان را تغییر بدهیم.
فضل‌الله‌نیا با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در سال جدید، گفت: معظم له در این مقوله مهم چهار اصل مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت را مشخص کردند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، وی تصریح کرد: در مرحله نخست نام نویسی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آمل تعداد ۱۴۹ نامزد ثبت نام کردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه آمل یادآور شد: پس از ثبت نام تعداد ۸۱ نفر در مرحله نهایی، در بررسی صلاحیت‌ها توسط هیأت اجرایی ۴۱ نفر تأیید شدند و تعدادی نامزدها عدم تأیید یا عدم احراز صلاحیت شدند.
فضل‌الله‌نیا خاطرنشان کرد: تعداد ۳۵۴ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه آمل برای استقرار صندوق رأی وجود دارد همچنین در بین نامزدهای تأیید صلاحیت شده در آمل دو نفر خانم هستند.

1402/10/21

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :