مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان نور:مقاومت مردم غزه برگرفته از مکتب شهید سلیمانی است


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان نور با اشاره به اینکه حماسه مردم غزه برگرفته از مکتب سردار سلیمانی است، گفت: پیروزی از آن جهان اسلام و مردم فلسطین است.
حجت‌الاسلام محمد یوسفی اظهار کرد: ملت ما پیرو مکتب سردار سلیمانی است که مقاومت، ایثار، گذشت و پایداری را برای جوامع اسلامی به ویژه گروه مقاومت در پی داشت و گروه مقاومت به برکت فداکاری سردار و الگو شدن نظام جمهوری اسلامی در برابر دشمن ایستادگی می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه حماسه مردم غزه برگرفته از مکتب سردار سلیمانی است افزود: مردم غزه بر رژیم جعلی، پوشالی، حیوانی و صهیونیستی فائق خواهند آمد و پیروزی از آن جهان اسلام و مردم فلسطین و غزه است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان نور با محکومیت حادثه تروریستی در کنار مرقد مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: این جنایت بیانگر این است که دشمن از نام به ویژه مکتب سردار سلیمانی و زائران آن واهمه و از رشادت‌ها و ایستادگی سردار و جبهه مقاومت خشم و کینه دارد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از بلاغ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان نور خاطرنشان‌کرد: دشمن این را بداند که هرچه بیشتر از ما بکشد مردم و ملت ما از هر قوم متحد می‌شوند و در مقابل دشمنان می‌ایستند و در این راستا یادی می‌کنیم از جمله ارزشی و ماندگار امام (ره) که بکشید ما را ملت ما بیدارتر می‌شود.
یوسفی بیان‌کرد: دشمنان بدانند به برکت نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و به برکت خون شهدا و سردار سلیمانی امنیت برقرار است.

1402/10/17

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :