نائب رییس شورای اسلامی شهر:من خودم را خجالت زده جامعه کارگری و مردم این شهر می دانم

بوروکراسی مریض و پیچیده اداری در شهرداری، باعث عدم ساماندهی کارگران ساختمانی آمل شد
نائب رییس شورای شهر در این نشست در پاسخ خبرنگاران نسبت به چگونگی دستاوردهای سفر آقای استاندار به شهرستان آمل گفت: در سفر استاندار به شهرستان آمل شورای شهر در کجای کار بوده؟ متاسفانه در سفر شهرستانی استاندار و همراهانش به شهر آمل برای شورا و شهرداری که نماینده حدود 230 هزار نفر جمعیت می باشند حتی 5 دقیقه وقت نگذاشتند و استاندار هیچ برنامه ای نسبت به شورا و شهرداری نداشته است که این موضوع برای اعضای شورا قانع کننده نبود .
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز، مسلم مکاری با بیان اینکه من خودم را خجالت زده جامعه کارگری و مردم این شهر می دانم افزود: طرحی که بنده در خصوص ساماندهی کارگران ساختمانی شهر ارائه دادم 2 سال پشت سر هم در شورا مصوب شد ولی شهرداری عملا کاری انجام نداد و بوروکراسی مریض و پیچیده اداری در شهرداری مسبب این امر شد .
وی با اشاره به اینکه اجرای پروژه ایست کار با پیگیری های زیاد در دست اقدام می باشد اذعان داشت : در طرح های شهری نقاشی زیاد دیدیم، کار باید عملیاتی باشد، سرمایه گذاران زیادی برای همکاری اعلام آمادگی کردند اما همه فرار کردند .
نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل گفت: مهمترین چالش عقب افتادن کارهای شهرداری مربوط به قوانین پیمانکار می باشد و تا حذف پیمانکار در شهرداری صورت نگیرد کاری پیش نخواهد رفت.
مکاری با تاکید بر اینکه هیچ سرمایه گذاری بخاطر بروکراسی اداری ماندگار نیست؛ خاطرنشان کرد: در طرح ها نقاشی زیاد می بینیم که این کار هر کسی است و خبری از عملیاتی شدن آن نیست و در اجرای پروژه ها صفر هستیم و نمونه بارز آن سرمایه گذاری هاست.

1402/10/15

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :