عضو شورای اسلامی شهر آمل:باید مسئولین مستقیم در محلات حضور پیدا کنند تا کار انجام شود که با کاغذبازی نمی شود

ما شورای شهرداری نیستیم و شورای شهر هستیم و باید برای شهر تلاش کنیم
عضو شورای اسلامی شهر آمل با تاکید بر اینکه باید نسبت به رای مردم پاسخگو باشیم، خاطرنشان کرد: ما از مردم رای گرفتیم و نسبت به این رای باید پاسخگو باشیم.
حسن مجیدی کیا از وضعیت اداری این کشور به عنوان بزرگ ترین و اصلی ترین آسیب نام برد و افزود: یک بوروکراسی اداری به ارث برده از جوامع غربی برای استعمار و استثمار ما در کشورهای جهان سوم قرار دادند که کشورهای پیشرفته و جهان اول از این فضا استفاده نمی کنند و باید مسئولین مستقیم در محلات حضور پیدا کنند تا کار انجام شود و گرنه با کاغذبازی کاری انجام نمی شود .
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز، وی در خصوص سد هراز و زباله، گفت: دلیل عجله برای آبگیری سد هراز چیست؟ در ستاد مدیریت پسماند کشور بیشترین مطالبه را نماینده آب و فاضلاب داشته که پسماند هر چه زودتر تعیین تکلیف شود و سد هراز آبگیری شود، چرا در پایین دست در قسمت گل و لای هراز سد احداث شد، جایی که دو و نیم میلیون تن زباله در کاسه این سد است، آیا شائبه ای مطرح نیست که آب شیرین رودخانه هراز در بالادست باید به جای دیگری منتقل شود؟ همه چیز تهران نیست، شهرستان ها را هم باید دید و عجله برای آبگیری این سد برای مردم آمل توجیه پذیر نیست .
عضو شورای اسلامی شهر آمل بیان داشت: ما همه تلاش خود را کردیم اما مدیریت فست فودی به درد نمی خورد و فقط با تغییر مدیریت کار از پیش نمی رود و با جابه جایی مدیران فقط زمان را از دست می دهیم.
مجیدی کیا گفت: حدود 18 سال است که ممیزی شهر اتفاقی نیفتاد و در این دوره از شورا تمام تلاش صورت و قرارداد32 میلیاردی بسته شد و شهر برای ممیزی استارت می خورد که این حاصل تلاش شورا و شهرداری است.
وی یادآور شد: طرح جامع و تفضیلی نیز 18 سال مانده و انجام نشد به افتخار این شورا و شهرداری پیگیری شد اما متاسفانه استاندار جلسه ای با ما نگذاشت و همچنان این طرح بر زمین مانده است.
عضو شورای اسلامی شهر آمل گفت: ما شورای شهرداری نیستیم و شورای شهر هستیم و برای شهر و ارتقاء آن تمام تلاش مان را به کار گرفتیم و طی جلسات متعدد با مدیران شهری و پیگیری های به عمل امده اتفاقات خوبی افتاد و در بحث آلودگی موبایل ایرانسل و همراه اول زمین در اختیار آنها گذاشتیم تا مشکل مردم حل شود.
مجیدی کیا در پایان تاکید کرد: نمی توانیم خودزنی کنیم و بگوئیم هیچ کاری انجام نشد بلکه باید بروکراسی اداری برداشته شود.

1402/10/15

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :