فرمانده انتظامی نور:۳ شرور مسلح متواری در نور دستگیر شدند


فرمانده انتظامی شهرستان نور از دستگیری سه شرور مسلح سابقه داری که پس از تیراندازی و تهدید شهروندان نور و نوشهر متواری شده بودند، خبر داد.
سرهنگ کارآگاه احمد امینی افزود: در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر وقوع نزاع درگیری و ایجاد ناامنی با سلاح و همچنین ایجاد مزاحمت برای شهروندان ازسوی سه تن از اراذل و اوباش منطقه، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران این فرماندهی با اقدامات اطلاعاتی و با همکاری پلیس اطلاعات استان و شهرستان نوشهر، محل اختفای متهمان که به واسطه تیراندازی و تهدید و همچنین ارعاب شهروندان تحت تعقیب پلیس بوده و در مناطق کوهستانی شهرستان نور و نوشهر متواری شده بودند را شناسایی و در عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان نور با بیان اینکه ۲ قبضه سلاح از مخفیگاه متهمان کشف شد، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی به جرم خود اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده و معرفی به مرجع قضائی روانه زندان شدند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، سرهنگ امینی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس قاطعانه در برابر مخلان نظم و امنیت عمومی ایستاده است و اجازه جولان دادن به اینگونه افراد را نخواهد داد.

1402/9/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :