استاد حوزه علمیه و دانشگاه در یادواره شهدای روستای تورانکلا بخش چمستان شهرستان نور:امنیت و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون شهداست


استاد حوزه علمیه و دانشگاه در مراسم معنوی و عرفانی یادواره شهدای روستای تورانکلا بخش چمستان شهرستان نور، گفت شهدا در عرش خداوند آوازه و شهرت دارند زیرا با خدای خود معامله کردند و برای همیشه در زمین و آسمان زنده و ماندگار هستند.
حجت الاسلام جبرائیلی اظهار داشت: امنیت، اقتدار، ابهت، صلابت و قدرت ایران اسلامی را امروزه مدیون خون شهدا و رشادت آنها هستیم.
وی با اعلام اینکه دشمنان دین و نظام اسلامی از یادواره های شهدا، ذکر نام و یاد شهیدان هراس دارند، تصریح کرد: استکبارگران این روزها حجاب و عفاف بانوان و زنان جامعه را نشانه رفتند و می دانند اگر بنیان خانواده را ویران کنند جامعه را ویران می کنند.
این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نقش ارزشمند عفت زنان، عفت خانواده و بانوان، یادآور شد: ایران اگر در مقابل ابرقدرت ها با قدرت ایستاده به واسطه خون شهدا است.
حجت الاسلام جبرائیلی با اشاره به نقش بارز جهاد تبیین در آگاهی بخشی و بصیرت عمومی، بیان کرد: امروزه در مقابل تحریم های اقتصادی ناجوانمردانه دشمنان جهاد اقتصادی داریم و دشمن می داند در این میدان نیز شکست می خورد.
وی با اعلام اینکه دشمن از اجتماع مردم و ذکر یاد شهدا می ترسند، خاطرنشان کرد: مدیران ناکارآمد و معاند چگونه باید پاسخ خون شهدا را بدهند و مقابل آنها چه حرفی برای گفتن دارند.
استاد حوزه و دانشگاه گفت: شهدا امامزاده های عشق هستند، با خدا معامله کردند و به کدخدا هیچ اهمیت ندادند.

1402/9/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

<